سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۷۵۳۷۴
پنجشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹

فکرشهر: روابط‌عمومی باشگاه فرهنگی و ورزشی ستارگان دشتستان در پی حضور این تیم در رقابت های لیگ برتر هندبال کشور اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش فکرشهر متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

 قرعه‌کشی رقابتهای فصل ۱۴۰۰- ۱۳۹۹  سوپرلیگ هندبال ایران پس از کش و قوس‌های فراوان و تعویق‌های چندباره که به دلیل مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا اتفاق افتاد، بالاخره در روز چهارشنبه ۱۲ شهریور در محل فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران برگزار شد و ستارگان دشتستان تنها نماینده ورزش استان در رقابتهای سالنی لیگ های برتر کشور در بخش مردان سرانجام توانست خود را به قرعه برساند و حریفانش را بشناسد!

اینکه رسیدن به قرعه برای نماینده‌ی ورزش استان و خیل عظیم هواداران هندبال دشتستان با چه مشقت‌هایی همراه بود، خود رنجنامه‌ای‌ است بلند که در این مقال نمیگنجد اما به‌جاست که باشگاه فرهنگی-ورزشی ستارگان مراتب تشکر خود را از استاندار محترم، نماینده‌ی محترم مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی،  مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان، فرماندار محترم دشتستان، شهردار محترم و اعضای ارجمند شورای اسلامی شهر برازجان، رسانه‌های وزین شهرستان، فعالان دلسوز اجتماعی و مردم ورزش‌دوست اعلام نماید.

با تمام رنجها و دردها، حالا ستارگان دشتستان در گروه اول رقابتهای فصل آینده تیمهای نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، پرسپولیس بهبهان، ذوب‌آهن اصفهان، زاگرس اسلام‌ آباد غرب و پاس ناجا قم را حریف خود می‌بیند. جایی که نمایندگان ایران در فصل گذشته و فصل آینده‌ی جام باشگاههای آسیا در کنار نماینده‌ی دشتستان قرار گرفته‌اند و قطعا رقابتهای این گروه از شور و هیجان بالایی برخوردار خواهد بود و پخش تلویزیونی این رقابتها خواهد توانست نام استان عزیزمان بوشهر و دشتستان زیبا را بار دیگر در پهنای ایران سرفراز طنین انداز کند.

بدون تردید حضور شایسته‌ی نماینده‌ی دشتستان در رقابتهای فصل پیش رو میسر نخواهد گردید مگر با اتحاد و همدلی مسئولین، اهالی ورزش و ورزش‌دوستان دشتستانی، فعالان اجتماعی و رسانه‌های دلسوز همانند فصل گذشته و سالهای پیش‌تر.

این اتحاد و همدلی اما اگر با حمایت مسئولین ارجمند شهرستان و استان همراه نباشد قطعا به شکست خواهد انجامید و نه تنها هندبال و ستارگان دشتستان بلکه کل ورزش شهرستان شاهد یک شکست بزرگ خواهد بود و ورزش این دیار را سالها به عقب خواهد راند.

حمایتی که با پیگیری‌های مستمر مسئولین محترمی همچون فرماندار دلسوز دشتستان و نماینده‌ی پرتلاش مردم در مجلس شورای اسلامی و البته قول‌های قطعی استاندار پرتلاش بوشهر در کنار حمایتهای مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان به نظر می‌رسد می‌توان برعکس فصل پیش، در این فصل به آینده‌اش خوشبین بود و با نگاهی پرامید به آینده‌اش نگریست.

حالا با توکل به ذات مقدس خداوندی، اتکا به حمایت تمام قد مسئولین پرتلاش از جوانان این دیار، شور و شکوه انرژی مثبت خیل عظیم هواداران ورزش و هندبال و با تکیه بر توانمندی بازیکنان و کادر فنی تیم هندبال ستارگان دشتستان، با عزمی آهنین به نبرد با غولهای هندبال ایران خواهیم ایستاد.
به امید سرفرازی دشتستان زیبا و استان شهیدپرورمان بوشهر...

الهی به امید تو!

با احترام-روابط‌عمومی باشگاه فرهنگی و ورزشی ستارگان دشتستان

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر