شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۷۶۰۷۳
جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۶

فکرشهر: امام جمعه موقت دیر گفت: رشد فزاینده قیمت‌ها نشان می‌دهد که نظارت جدی نیست و بازار رها شده است.

به گزارش فکرشهر از مهر، حجت الاسلام ابراهیم بحرانی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته بندر دیر، با تسلیت فرا رسیدن ماه صفر، اظهار داشت: راز پیروزی نهضت عاشورا، ایستادگی اهل بیت امام حسین (ع) بعد از شهادت آن بزرگوار است.

امام جمعه موقت بندر دیر با بیان اینکه باید راه شهدا را ادامه دهیم، افزود: از دشمن نترسیم، به وعده الهی ایمان داشته باشیم، ایستادگی کرده و به تکلیفمان به موقع عمل کنیم.

وی با اعلام اینکه امروز هم هر کشور و دولتی هر جای دنیا ایستادگی کند پیروز است، عنوان کرد: علت دشمنی دشمنان ایستادگی ملت ما است و می‌ترسند انقلاب اسلامی ایران به یک الگو تبدیل شود.

خطیب جمعه دیر گفت: امروز جمهوری اسلامی به الگو و مدل ایستادگی در جهان تبدیل شده است و این چیزی است که آمریکایی‌ها را نگران کرده و تمام اقدامات آنها از به وجود آوردن داعش تا معامله قرن، گرفتن این روحیه مقاومت از ایران است.

راه انقلاب و شهدا را ادامه دهیم

وی بیان کرد: با الگوگیری عاشورا با ایستادگی راه انقلاب و شهدا را ادامه دهیم و بدانیم پیروزی قطعی است.

بحرانی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اضافه کرد: پیام دفاع مقدس این است که باید خود را قوی کنیم چرا که هر جا و هر موقع از موضع قدرت حرف زده و ایستاده‌ایم دشمن مجبور به عقب نشینی شده است.

امام جمعه موقت بندر دیر هتک حرمت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اسلام را محکوم کرد و در ادامه خاطرنشان کرد: در این روزهایی که رژیم صهیونیستی نفس‌های آخرش را می‌زند نیاز به تنفس مصنوعی دارد و آشکار سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی برای ادامه حیات این رژیم است.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها برای تبلیغات انتخاباتی خود به دنبال این گونه اقدامات هستند، افزود: این ارتباطات از قبل بوده و الان آشکارسازی شده است که برای کشورهای غربی جای تأسف دارد که از تاریخ عبرت نمی‌گیرند.

بازار رها شده است

بحرانی خواستار نظارت جدی دولت بر بازار و کنترل قیمت‌ها شد و بیان داشت: رشد فزاینده قیمت‌ها نشان می‌داد که نظارت جدی نیست و بازار رها شده است.

امام جمعه موقت بندر دیر افزود: برخی نیز چنان سرگرم شده‌اند و با وجود اینکه رهبری هشدار دادند برای علاج مشکلات اقتصادی نباید منتظر انتخابات فلان کشور باشید اما برخی‌ها فقط مانده ستاد انتخاباتی بعضی نامزدهای آمریکا را ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: نباید به انتخابات کشور دیگر و آنچه در خارج می‌گذرد امیدی داشت بلکه توجه به توان داخلی و انجام وظایف خود در دستور کار مسئولین باشد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر