پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۷۹۲۳۱
دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰

فکرشهر: مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر از ارائه ویزیت رایگان مردم شهر چغادک و منطقه عشایر نشین جمیله خبر داد.

به گزارش فکرشهر از مهر، مراد علی فولادوند ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته بسیج گفت: در راستای اجرای برنامه‌های هفته بسیج در سطح استان، سازمان بسیج جامعه پزشکی همزمان مردم شهر چغادک و روستای عشایر نشین جمیله از توابع بخش ارم شهرستان دشتستان را به صورت رایگان ویزیت کرد.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر ابراز داشت: در شهر چغادک با اعزام تیمی متشکل از پزشک عمومی و کارشناسان بیش از ۳۰ نفر از اهالی این منطقه به مناسبت هفته بسیج ویزیت شدند.

فولادوند خاطرنشان کرد: در روستای عشایر نشین جمیله با استقرار پزشکان عمومی و متخصص به مدت دو روز بیش از ۲۲۰ نفر از اهالی آن منطقه به صورت رایگان ویزیت شدند.

وی افزود: برنامه‌های ارائه خدمات رایگان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان در طول سال به صورت مداوم برگزار می‌شود اما در هفته بسیج به صورت پرنگ تری دنیال خواهد شد و امسال نیز به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا اجرای برنامه‌های هفته بسیج و اعزام پزشکان به مناطق محروم بستگی به شرایط کرونایی استان دارد.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر اضافه کرد: خدمت به مردم مناطق محروم افتخاری بزرگ است که شامل حال ما و همکارانمان در حوزه سلامت شده است و خوشبختانه پزشکان و پرستاران بسیجی با شور و نشاط خاصی از این برنامه‌ها استقبال می‌کنند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر