يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۷۹۴۲۴
جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۱

فکرشهر: فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: حماسه آفرینی و فداکاری‌های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس و زمان‌های خاص نبوده و در تمام دوران حیات پربرکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، سرهنگ شهسوار حاجی پور روز جمعه در دیدار با آزادگان به مناسبت هفته بسیج افزود: بسیج در تمام افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم و در تمام عرصه‌های علمی و فکری همواره الگو و پیشگام است.

وی اظهارکرد: فرهنگ و تفکر بسیج  برگرفته از دین اسلام  ومذهب تشیع است و باید این فرهنگ به خوبی در جامعه ترویج شود.

حاجی پور افزود: سربلندی، آزادی و اقتدار میهن اسلامی مرهون تلاش و رشادت‌های ایثارگران سرافزار دوران دفاع مقدس است.

وی بیان کرد: مقاومت و ایثار آزادگان سرافراز در دوران اسارت هنوز نزد همه نمایان و باعث افتخار، عزت و سربلندی این سرزمین هستند. 

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه یادآور شد: تداوم فرهنگ ایثار و فداکاری سبب موفقیت و پیروزی‌های روزافزون ملت و نظام جمهوری اسلامی است.

مسئول هیات آزادگان گناوه گفت: آزادگان در دوران اسارت در زندان‌های ترسناک رژیم بعث عراق در شرایط بسیار سخت روحیه بسیجی و ایثار خود را حفظ کردند  و با سربلندی و سرافرازی این دوران را پشت سر گذاشتند.

علی سلطان پناهی افزود: آزادگان و بسیجیان پیشکسوت با همان روحیه ایثار و فداکاری دوران دفاع مقدس همچنان تا پای جان از ولایت و انقلاب دفاع می‌کنند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر دارای  ۵۱ آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر