سه‌شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۷۹۴۷۵
شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۷

فکرشهر: شهرداری برازجان طی روزهای اخیر اقدام به تامین مقادیر متنابهی گل و گیاه تزئینی نمود تا با راه‌اندازی نهضت بزرگ گلکاری، چهره‌ی شهر برازجان رنگ تازگی و طراوت بیشتری به خود بگیرد.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی شهرداری برازجان، با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه‌ی جنوب، فصل پاییز زمان مناسبی برای کاشت برخی گل های فصلی و گیاهان تزئینی است تا در فصل بارندگی و خنک شدن هوا، چهره‌ی شهر به کلی عوض شود.

شهردار برازجان در این خصوص گفت:  خبر حزن‌انگیز درگذشت همکار عزیزمان مهندس علی‌پورجم که حضورش در قامت مدیرعامل "سازمان فضای سبز، سیما و منظر شهری شهرداری برازجان" منشا برکات برای شهرمان بود، پرسنل و همکاران این سازمان، همه‌ی همکاران وی در مجموعه‌ی شهرداری و جامعه‌ی فرهنگی و اجتماعی برازجان را در حزنی بزرگ فرو برد اما تلاش برای داشتن شهری سبز و زیبا که یکی از برنامه‌های راهبردی و درازمدت شهرداری برازجان، طی سه سال اخیر مورد توجه ویژه‌ی مهندس پورجم و مجموعه‌ی همکاران حوزه‌ی معاونت اجرایی شهرداری بوده است.

محمدحسن محمدی افزود: در همین راستا و پیرو برنامه‌های اجرایی شهرداری در حوزه‌ی فضای سبز طی روزهای اخیر اقدامات لازم درخصوص تامین نشاهای گل و گیاه مورد نیاز صورت گرفت و گل‌کاری در سطحی بالغ بر ۱۹۰۰ مترمربع در پارک ها، بلوارها، میادین و دیگر نقاط لازم انجام شد.

شهردار برازجان با اشاره به این نکته که نیاز تامین شده‌ی حوزه‌ی فضای سبز بالغ بر ۱۱۰ هزار نشاء بوده افزود: این نشاها شامل آهار، اطلسی، جعفری، رعنا، زیبا و گل همیشه‌بهار بوده که جا دارد از تلاش همکارانمان در حوزه‌ی معاونت اجرایی و فضای سبز و معاونت مالی تشکر کنم.

امید می‌رود این اقدام زیبای شهرداری با همراهی و همدلی شهروندان در حفظ و نگهداری فضای سبز و زیباییهای شهر توام شود تا چهره‌ی زیبای شهرمان حفظ شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر