جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: جابه‌جایی ته لنجی و همه کالا‌های مجاز وارداتی بین تمام شهرستان‌های این استان با مصوبه شورای تامین آزاد شد...
کد خبر: ۱۰۴۹۰۸
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۸

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: جابه‌جایی ته لنجی و همه کالا‌های مجاز وارداتی بین تمام شهرستان‌های این استان با مصوبه شورای تامین آزاد شد.

به گزارش فکرشهر از صداوسیما، احمد محمدی زاده بیان کرد: خودرو‌های شوتی که کالا‌های وارداتی را حمل می‌کنند برای اینکه تحت تعقیب پلیس بودند همواره با سرعت و از مسیر‌های غیر مجاز تردد می‌کنند و این اقدام آنان منجر به بروز حوادث خطرناکی برای خودشان و مردم می‌شود.
 
وی ادامه داد: سرعت بالای خودرو‌های شوتی در این چند سال منجر به تلفات زیاد انسانی و ثبت حوادث خطرناکی در این استان شده است.
 
استاندار بوشهر عنوان کرد: برای پیشگیری از این حوادث در جلسه شورای تامین استان تصمیم گرفته شد جابه‌جایی کالا در بین شهرستان‌های استان اعم از کالا‌های همراه ملوان (ته لنجی) و سایر کالا‌های مجاز برای همه خودرو‌ها به‌ویژه خودرو‌های سواری آزاد است و هیچ محدودیت و مشکل قانونی در این زمینه وجود ندارد.
 
وی همچنین خطاب به رانندگان خودرو‌های شوتی گفت: از این به بعد هیچ مشکلی در زمینه جابه‌جایی کالا دربین شهرستان‌های استان بوشهر وجود ندارد و پلیس شما را تحت تعقیب قرار نخواهد داد پس با رعایت قوانین و رعایت سرعت مطمئن از سلامت خود و مردم مراقبت کنید.
 
محمدی زاده تاکید کرد: البته به همین تناسب خروج کالا‌های همراه ملوان از سطح استان به استان‌های دیگر ممنوع است و هیچ کالایی نباید از این استان به صورت عمده خارج شود بلکه کالا‌های ته لنجی باید در مغازه‌های شهرستان‌های مختلف استان عرضه و گردشگران و مسافران با حضور در بوشهر و سایر شهر‌های ساحلی، در کنار تفریح و گردشگری، خرید خانگی خود را نیز انجام دهند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر