شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: مسئول عملیات مرکز فوریتهای پزشکی بوشهر گفت: یکی از افراد مصدوم حادثه آتش‌سوزی روز گذشته بوشهر درگذشت.\n\nبه گزارش فکرشهر، سیدمجید حسینی اظهار داشت: روز گذشته شاهد بروز یک آتش‌سوزی گسترده در مجتمع‌های مسکونی مسکن مهر بوشهر در محله صلح‌آباد بودیم که متاسفانه شش نفر بر اثر این حادثه مصدوم شدند.\n\nوی بیان داشت: از این شش نفر، یک نفر که دچار سوختگی شدید شده بود، با بالگرد به بیمارستان سوختگی گناوه اعزام شد تا اقدامات درمانی مناسب برای وی صورت بگیرد.
کد خبر: ۱۱۰۸۱
شنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۴

فکرشهر: مسئول عملیات مرکز فوریتهای پزشکی بوشهر گفت: یکی از افراد مصدوم حادثه آتش‌سوزی روز گذشته بوشهر درگذشت.

\n\n

به گزارش فکرشهر، سیدمجید حسینی اظهار داشت: روز گذشته شاهد بروز یک آتش‌سوزی گسترده در مجتمع‌های مسکونی مسکن مهر بوشهر در محله صلح‌آباد بودیم که متاسفانه شش نفر بر اثر این حادثه مصدوم شدند.

\n\n

وی بیان داشت: از این شش نفر، یک نفر که دچار سوختگی شدید شده بود، با بالگرد به بیمارستان سوختگی گناوه اعزام شد تا اقدامات درمانی مناسب برای وی صورت بگیرد.

\n\n

مسئول عملیات مرکز فوریت‌های پزشکی بوشهر ادامه داد: این فرد تا امروز نیز تحت مداوا بود ولی به علت سوختگی شدید، امروز درگذشت.

\n\n

وی اضافه کرد: سه نفر از مصدومان از ساکنان این مجتمع‌های مسکونی بودند و سه نفر نیز از نیروهای امدادی در این حادثه مصدوم شدند که یک نفر دچار سوختگی شده بود و پنج نفر نیز مشکلات تنفسی داشتند که حال این پنج نفر مطلوب است.

\n\n

لازم به ذکر است که ظهر روز جمعه آتش‌سوزی گسترده‌ای در مسکن مهر بوشهر ایجاد شد که شش بلوک شش واحدی دچار حریق شدند.

\n\n

منبع:مهر

\n

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر