جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار ورزش
کد خبر: ۱۱۳۶۴۱
جمعه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۷

فکرشهر: مدیرعامل باشگاه تراکتور با اعلام اینکه در دیدار جنجالی برابر پرسپولیس تنها ۴۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه پر شده بود، گفت: کسانی که این اتفاقات را رقم زدند، در جهت تخریب وجهه تیم فوتبال تراکتور گام برداشتند اما در زمین نیز حرکات کاپیتان پرسپولیس موجب تحریک هواداران شد.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، «میرمعصوم سهرابی» در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به جنجال دیدار بازی تراکتور و پرسپولیس در تبریز گفت: رفتار برخی از تماشاگرنماها را تایید نمی‌کنم و باور دارم که یک‌سری تماشاگران محدود و ناشناخته در جهت تخریب وجهه تراکتور گام برداشتند. ما در سالیان گذشته میزبان تیم‌های بزرگ بودیم و شعور و فهم هواداران ما بر فوتبال ایران پوشیده نیست.

مدیرعامل تراکتور در پاسخ به سوالی در زمینه بلیت‌فروشی نیز اعلام کرد: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال میزان ورود تماشاگر را به شورای تامین استان واگذار کرده است و سامانه بلیت‌فروشی نیز به سامانه استعلام واکسن وصل است. برای فروش بلیت این دیدار سامانه «ایران من» هم وصل بوده است.

وی افزود: برای این بازی قرار نبود ۳۰ درصد هوادار به ورزشگاه بیاید بلکه به تشخیص شورای تامین استان ۴۰ درصد ورزشگاه پر شد. تمام کسانی که در استادیوم بودند بلیت داشتند؛ کنترل بر عهده باشگاه نبوده است. باید این را هم بگویم که ظرفیت تماشاگر به عهده شورای تامین است و حتی اجازه دارند در صورت تشخیص ۵۰ درصد هم بلیت‌فروشی شود.

سهرابی در ادامه انتقادی به رفتار بازیکنان تیم پرسپولیس داشت و گفت: در کجای دنیا بازیکنان فوتبال به سمت تماشاگران سنگ پرتاب می‌کنند؟ ترابی با سنگ به پای بازیکن ما زد و عالیشاه باعث تحریک هواداران شد. خدا را شکر نیروی انتظامی و یگان ویژه وارد عمل شده و اوضاع را کنترل کردند. چرا بعد از کنترل شرایط بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس از حضور در بازی سر باز زدند؟! قرار شد تیم داوری به زمین برگردد اما آنان ۱۰ دقیقه در راهرو منتظر شدند تا پرسپولیس بیاید و بازی برگزار شود اما بازیکنان این تیم نیامدند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با اشاره به حضور هواداران در طبقه دوم ورزشگاه نیز گفت: بله تعداد محدودی هوادار در طبقه دوم بود و باشگاه ما تخلفی انجام نداده است. این دیدار در حالی به جنجال کشیده شد که ما تیم برتر میدان بودیم و می‌توانستیم نتیجه بگیریم. تمام مستندات را به فدراسیون ارائه می‌دهیم تا با عواملی که دخیل بودند برخورد شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر