دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۱۸۲۳۶
جمعه ۳۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۱

فکرشهر: سرمربی تیم فوتبال شاهین عامری استان بوشهر گفت: این تیم در نخستین حضور خود در لیگ دسته یک کشور به دنبال تجربه‌اندوزی و حفظ سهمیه این استان در این لیگ است.

به گزارش فکرشهر، مهدی کریمیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در ابتدا  از استاندار، نماینده شهرستان‎های دشتی و تنگستان در مجلس، فرماندار تنگستان ، مالک باشگاه و مردم خوب عامری تشکر می کنم که برای حل مشکلات مالی این تیم پای کار آمدند.

وی بیان کرد: اکنون همه به این نتیجه رسیدند تا با کمک هم این سهمیه در لیگ دسته یک فوتبال برای استان بوشهر و شهرستان تنگستان حفظ شود.

کریمیان ادامه داد: شاهین عامری برای فصل جاری ۱۰ تا ۱۲ بازیکن اصلی خود را که در صعود زودهمگام فصل گذشته نقش آفرین بودند به عنوان شاکله اصلی تیم حفظ خواهد کرد که قرارداد آنها نیز تمدید شده است.

وی افزود: برای تقویت تیم چند بازیکن لیگ یکی و حتی سطح بالاتر از لیگ برتر جذب خواهند شد.

کریمیان یادآور شد: شاهین عامری پس از گذشت ۲ فصل، موفق به صعود به لیگ دسته یک شده است و امسال در مسیر حفظ سهمیه تیم در لیگ یک به صعود به بالای جدول نیز چشم دارد.

وی تاکید کرد: در کل هدف گذاری این است که این امتیاز ارزشمند در استان بماند و سال آینده با برنامه‌ریزی بهتر به دنبال صعود به لیگ برتر باشیم.

کریمیان یادآور شد: امسال از بازیکنان تا کادر فنی نیروهای بومی در اولویت هستند و هر بازیکن که بومی و توانایی بازی در لیگ یک داشته باشد از توانایی وی استفاده خواهد شد.

وی افزود: تیم شاهین در فصل بدن‌سازی به دلیل شرایط گرم آب و هوایی قابلیت انجام تمرین در بوشهر ندارد و در این راستا اردویی ۱۰ روزه در تهران برگزار می‌کند.

کریمیان اظهار کرد: شماری از بازیکنان جدید نیز در اردوی آمادگی تیم در تهران جذب تیم خواهند شد و امید است با دست پر از اردو برگردیم و تیم بخوبی آماده حضور شایسته در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال شود.

ویبیان کرد: تخقق این مهم بدون تردید در سایه تحقق قول مساعد مسئولان و شورای راهبردی پتروشیمی های استان بوشهر خواهد بود که امیدواریم تا پایان در کنار تیم باشند و از شاهین عامری حمایت کنند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر