دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۱۹۵۲۸
يکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۷

فکرشهر: همزمان با شب تاسوعای حسینی، المان «جانباز» در برازجان رونمایی شد.

به گزارش «فکرشهر» از روابط عمومی شهرداری، شهردار برازجان در این آیین رونمایی از المان جانباز اظهار کرد: زنده نگاه داشتن نام و یاد شهدا خصوصا شهدای دشت کربلاعلاوه بر تکلیف اداری و سازمانی یک امر شرعی و دینی است که باید پیوسته به آن توجه شود، زیرا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می تواند بسیاری از مشکلات امروز جامعه را از بین ببرد.

مرتضی قدوسی افزود: بر همین اساس، همزمان با شب شهادت ابوالفضل العباس(تاسوعای حسینی) و به جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و احترام به جایگاه جانبازان امروز با حضور جانبازان از المان جانباز واقع در انتهای بلوار آزادی(خیابان فرهنگیان) رونمایی شد.

قدوسی با اعلام اینکه رونمایی از این المان ارادت ما را به ابوالفضل العباس(ع) نشان میدهد بیان کرد:  امیدوارم قدم ها و قلم هایمان بیشتر و پربارتر در مسیر ارزش های دینی قرار گیرد.

وی ضمن تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با بیان اینکه رویکردمان این است نمادهای دینی و ارزشی را در سطح شهر افزایش و گسترش دهیم ادامه داد: هدفمان از رونمایی از این المان ارج نهادن و تجلیل از مقام شامخ ابوالفضل العباس (ع) است. حیفم آمد که میدانی بنام جانباز و ابوالفضل العباس (ع) در شهر نباشد، بنابراین، المان بنام ابوالفضل العباس (ع) را در شب عاشورا رونمایی کردیم.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر