شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۲۴۱۶۳
چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۲

فکرشهر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر از کاهش میزان بیکاری در استان خبر داد و گفت: ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده در استان بوشهر توزیع شده است.

به گزارش فکرشهر، محسن پاپری زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی نیمه نخست سال جاری ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده در استان بوشهر بین شهرداری‌ها و دهیاری‌ها توزیع شده است.

وی با اشاره به افزایش چشمگیر اعتبارات ارزش افزوده در استان اضافه کرد: در مجموع طی نیمه نخست امسال هزار و ۷۸۲ میلیارد تومان به شهرداری‌ها و ۶۱۳ میلیارد تومان به دهیاری‌های استان پرداخت شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر بیان کرد: نرخ بیکاری در استان بوشهر در بهار امسال با کاهش ۰.۴ درصدی به ۷.۴ درصد رسیده که پنج پله بهبود یافته است.

وی از افزایش ۱.۱ درصدی نرخ مشارکت اقتصادی استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: استان بوشهر با چهار پله بهبود رد رتبه ۲۳ قرار گرفته است.

پاپری زارعی از برنامه‌ریزی برای کاهش نرخ بیکاری استان بوشهر به کمتر از چهار درصد خبر داد و خاطرنشان کرد: افزایش ۳ درصدی نرخ مشارکت اقتصادی برای سال آینده تعیین شده است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر