چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار سیاست
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۲۴۴۳۶
يکشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۷

فکرشهر: رئیس مجلس گفت: شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی هر دو لبه های یک قیچی هستند و به گونه‌ای عمل می‌کنند تا مسلمانان را به جان هم بیاندازند و در حقیقت آب در آسیب رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار می‌ریزند و دشمنان قسم خورده ما هستند.

به گزارش فکرشهر از برنا، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی و نطق پیش از دستور  گفت: میلاد حضرت رسول اکرم(ص) را به همه برادران و خواهران دینی خود در سراسر جهان تبریک می‌گویم و آغاز هفته وحدت را گرامی میدارم.

رییس مجلس افزود: هفته وحدت نمادی از تبلور عینی همدلی تشیع و اهل سنت در راه خدمت به ایران عزیز و انقلاب اسلامی است. این وحدت را در دفاع مقدس و در حوادث داخلی همواره شاهد بوده ایم، در آنجا که نیاز به حضور، جانفشانی و تقدیم شهید بوده، اهل سنت و هم تشیع توانستند در کنار هم ایران عزیز را قوی تر کنند.

وی تاکید کرد: رمز پیروزی ما همین وحدت و یکپارچگی همه فرقه‌های مختلف در ایران عزیز است.

 قالیباف یادآور شد: به تعبیر مقام معظم رهبری، شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی هر دو لبه های یک قیچی هستند و به گونه‌ای عمل می‌کنند تا مسلمانان را به جان هم بیاندازند و در حقیقت آب در آسیب رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار می‌ریزند و دشمنان قسم خورده ما هستند.

وی تاکید کرد: امروز وحدت مسلمانان از آموزش‌های اصیل قرآن کریم است و ما در سایه نبی اسلام و قرآن کریم از همه دشمنان دین خدا و رسول که کفار و مشرکین و منافقان هستند طبق دستور دین خد برائت می‌جوییم.

رییس قوه مقننه،هفته نیروی انتظامی را به همه خادمان این نیرو و فرماندهی کل نیروی انتظامی تبریک گفت و افزود:این عزیزان در امنیت کشور، رشد اقتصادی و رسیدگی به امورات جاری اثرگذار هستند.

وی خاطرنشان کرد: به شهدای نیروی انتظامی درود می‌فرستیم. همچنین خدا قوت می‌گوییم به همه تلاش گران این نیرو که از کوه‌های سر به فلک کشیده شمال غرب تا دریای نیلگون خلیج فارس به ایران اسلامی خدمت می کنند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر