پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۳۲۶۳۸
جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸

فکرشهر: امام جمعه سعدآباد گفت: همه آزادی‌خواهان جهان باید در کنار مسلمانان با سیاست پلید توهین به مقدسات و نفرت‌پراکنی مقابله کنند.

به گزارش فکرشهر از مهر، حجت الاسلام علیرضا کشاورز بارگاهی در خطبه های امروز نماز جمعه سعدآباد با تبریک ۱۲ بهمن سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: بازگشت امام خمینی (ره) به ایران واقعی تاریخی و نقطه عطف و فراموش ناشدنی در جریان انقلاب در سال ۱۳۵۷ است.

امام جمعه سعدآباد افزود: مردم مومن و انقلابی جمهوری اسلامی ایران اگر طالب گنج معرفت و حقیقت و رستگاری هستند نباید احساس بی نیازی از امام و انقلاب و ولایت کنند و به تعبیر زیبای حافظ نباید ترک گدایی از این رهرو راه حق کنند.

کشاورز بارگاهی ابراز داشت: عزیزان را به حضور در مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی توصیه می کنم و دولتیان و اهل بیان و قلم را به جهاد تبیین و بیان خدمات نظام اسلامی و برکات امام و انقلاب در عرصه های مختلف زندگی مردم سفارش می‌کنم.

امام جمعه سعدآباد اظهار داشت: در چند ماه گذشته و خصوصاً در چند روز اخیر در بعضی از کشورهای اروپایی مدعی آزادی بیان به قران کتاب آسمانی مسلمانان و مقدسات اسلامی اهانت هایی کردند.

کشاورزبارگاهی ابراز داشت: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حساب توئیتر رسانه ای خود اهانت‌های اخیر به مقدسات اسلامی و قرآن کریم را در چند کشور اروپایی محکوم کردند. رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نوشتند «اهانت جنون آمیز به قرآن با شعار آزادی بیان نشان می دهد هدف حملات استکبار، اصلِ اسلام و قرآن است.

امام جمعه سعداباد اظهار داشت: علی‌رغم توطئه استکبار، قرآن روزبه‌روز پرفروغ‌تر شده و آینده از آن اسلام است.

کشاورز بارگاهی تصریح کرد: همه آزادی‌خواهان جهان باید در کنار مسلمانان با سیاست پلید توهین به مقدسات و نفرت‌پراکنی مقابله کنند.

امام جمعه سعدآباد اظهار داشت: با عنایت به اینکه در عصر پنجشنبه ها در آرامستان میر هداف شهر سعدآباد مراسم مختلفی از قبیل هفته و چهلم و سالگرد از سوی خانواده های افراد متوفی برگزار می‌شود شهروندان عنایت کنند مراسم تشییع جنازه‌ها را در عصر پنجشنبه قرار ندهند تا تداخل در مراسمات صورت نگیرد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر