جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۳۴۵۰۷
پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۹

فکرشهر: با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان، معاون امور ورزش اداره کل، رئیس هیئت کونگ فو و رئیس انجمن توآ استان برگزار شد.

به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان بوشهر، بنا به این گزارش روز چهارشنبه بیست و چهارم اسفندماه 1401، با حضور مدیر کل اداره ورزش، معاون امور ورزش اداره کل، رئیس هیئت کونک فو استان، رئیس انجمن توآ استان، مربیان، قهرمانان، پیشکسوتان، داوران و همه کمیته های این هیئت آیین تجلیل از برترین های 1401 برگزار شد.

ابتدا حمیدرضا بنافی رئیس انجمن توآ استان ضمن خوش آمدگویی به همه مدعوین خلاصه ای از عملکرد کونگ فو استان را ارائه نمود و از همراهی این هیئت در تمامی برنامه های فرهنگی و ورزشی با اداره کل را مطرح کرد.


همچنین در ادامه آیین این تجلیل جواد حیدری رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان از تلاش برای ارتقای سطح دانش مربیان، کمیته های مختلف، استعداد یابی و حضور در لیگ کونگ فو را از برنامه های خاص این هیئت در سال 1402 عنوان کرد.

همچنین کمال صالح احمدی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان نیز از تلاش های این هیئت در همراهی رویدادهای مختلف فرهنگی اداره کل در مناسبت های قدردانی نمود و افزود: در تمام همایش های ورزشی هیئت کونگ فو استان بوشهر حضور چشمگیر داشته و در سال جدید مورد حمایت خاص این اداره قرار خواهد گرفت.

گفتنی است عباس دوراهکی ضمن تشکر خاص از این هیئت گفت: اتحاد و همدلی ورزشکاران این هیئت مورد توجه خاص این اداره بوده و در آینده بصورت ویژه تر مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

در پایان از 70 نفر از ورزشکاران، مربیان، داوران، پیشکسوتان، قهرمانان، رئسای هیئت شهرستان و کمیته های این هیئت تجلیل شد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر