دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۳۵۲۷۵
پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵

فکرشهر: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان و با اجرای طرح اطعام مهدوی، توزیع ۵۰۹ هزار پرس غذای گرم و ۴۹ هزار بسته معیشتی بین مددجویان این نهاد در استان آغاز شده است.

به گزارش فکرشهر، محمد رضا میری، روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان، با تاسی از سیره عملی ابوالایتام مولی علی (ع)، کمیته امداد با کمک خیرین و مردم نیک اندیش هم استانی، در جهت مساعدت به رفع بخشی از نیازهای معیشتی و نیازهای اساسی نیازمندان و خانواده‌های معزز مورد حمایت امداد، طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی را در طول این ماه پر خیر و برکت انجام می‌دهد.

وی افزود: یکی از طرح‌های این نهاد فراهم آوردن زمینه اطعام و افطاری با شعار "اطعام مهدوی" برای نیازمندان و خانواده‌های معزز تحت پوشش است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: در این طرح با استفاده از ظرفیت آشپزخانه هایی که توسط مراکز نیکوکاری، گروه های جهادی و هیات های مذهبی ایجاد می شود، غذای گرم تهیه و سپس در بین خانواده های مورد حمایت توزیع می شود.

میری بیان کرد: با همت و همکاری مسئولان، خیران و نیکوکاران، از اول ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه، ۵۰۹ هزار پرس غذای گرم طبخ و میان خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.

وی یادآور شد: در طول ماه مبارک رمضان با دعوت از خانواده‌های مورد حمایت امداد به تالارها و مساجد در ایام مناسبتی ماه مبارک مانند ایام شهادت، میلاد و لیالی قدر سفره ه‌های اطعام و افطاری برگزار می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر افزود: همچنین توزیع ۴۹ هزار بسته معیشتی شامل روغن، برنج، ماکارونی و نیازمندی‌های دیگر به ارزش هر بسته معیشتی یک میلیون تومان در نظر گرفته شده که در طول ماه مبارک بین ۴۳ هزار خانوار توزیع خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر، جذب بیش از ۴ هزار و ۷۰۰ حامی برای ایتام را از دیگر برنامه کمیته امداد استان بوشهر عنوان کرد و گفت: هم اکنون ۷ هزار فرزند یتیم و محسنین در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که ۴ هزار نفر آنها هنوز بدون حامی هستند.

وی اضافه کرد: تلاش می کنیم در ماه مبارک رمضان با دعوت از حامیان نیک اندیش این تعداد از فرزندان بدون حامی دارای حامی شوند.

میری ضمن تقدیر و تشکر از نیات خیرخواهانه و مشارکت فعال مردم، خیرین و مسئولین در برنامه‌های ماه مبارک رمضان سال‌های گذشته، از کلیه مردم نیکوکار و نوع دوست دعوت کرد تا در پویش اطعام مهدوی، از طریق شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۳۱۸۱۲۶ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد امام خمینی (ره)، شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۳۷۰ و شماره شبا:IR ۸۰۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۳۱۸۱۲۶ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد امام خمینی (ره) مشارکت داشته باشند.
۴) شماره گیری کد #۱*۰۷۷*۸۸۷۷*
۵) اهداء کمک‌های غیرنقدی (کالایی) از طریق تحویل آن به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر