دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار سیاست
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۳۵۲۹۹
پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۶

فکرشهر: عضو شورای عالی حوزه های علمیه با قدرانی از فعالیت‌ها و اقدامات کلان سپاه در اعتلای نظام اسلامی و جهاد تبیین، نسبت به تقویت و توجه مستمر سپاه قم به مباحث اجتماعی و عرصه‌های محرومیت‌زدایی تأکید کرد.

به گزارش فکرشهر از حوزه، حجت الاسلام سید احمد خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در دیدار نوروزی سردار موحد فرمانده سپاه استان قم و حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) قم که در محل دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در قم، برگزار شد در سخنانی با بیان اینکه سپاه نور چشم ما است، تأکید کرد: اگر سپاه پاسداران نبود، کشور هم نبود.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه همچنین با قدرانی از فعالیت‌ها و اقدامات کلان سپاه در اعتلای نظام اسلامی و جهاد تبیین، نسبت به تقویت و توجه مستمر سپاه قم به مباحث اجتماعی و عرصه‌های محرومیت‌زدایی تاکید کرد.

سردار موحد نیز در این دیدار گزارشی از اقدامات پرتعداد سپاه استان قم در سال ۱۴۰۱ در عرصه‌های مختلف خدمات‌رسانی را ارائه داد و در ادامه به مهم‌ترین رسالت‌ها و اهداف سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) در سال ۱۴۰۲ اشاره کرد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر