جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار سیاست
مطالب بیشتر
فکرشهر: بازپرس پرونده بابک زنجانی در خصوص ادعای متهم نفتی در جلسه یازدهم رسیدگی به پرونده فساد نفتی، با ارسال نامه‌ای به دادگاه توضیحاتی را ارائه کرد.\n\nبه گزارش فکرشهر، متن این نامه در اختیار «میزان» قرار گرفته است.\n\nاین رسانه آورده است: بابک زنجانی در یازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی مدعی شده بود که "آشنایی من با بازپرس پرونده به خیلی قبل‌ترها برمی‌گردد؛ چراکه سال 87 یک اتفاقی بین ما افتاد که من 200 میلیارد تومان پول جابه‌جا کردم و بازپرس گفته بود باید با پرداخت این پول حسابشان را ببندم".
کد خبر: ۱۶۹۱۵
دوشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۸

فکرشهر: بازپرس پرونده بابک زنجانی در خصوص ادعای متهم نفتی در جلسه یازدهم رسیدگی به پرونده فساد نفتی، با ارسال نامه‌ای به دادگاه توضیحاتی را ارائه کرد.

\n\n

به گزارش فکرشهر، متن این نامه در اختیار «میزان» قرار گرفته است.

\n\n

این رسانه آورده است: بابک زنجانی در یازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی مدعی شده بود که "آشنایی من با بازپرس پرونده به خیلی قبل‌ترها برمی‌گردد؛ چراکه سال 87 یک اتفاقی بین ما افتاد که من 200 میلیارد تومان پول جابه‌جا کردم و بازپرس گفته بود باید با پرداخت این پول حسابشان را ببندم".

\n\n

این ادعای متهم نفتی در دوازدهمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی با واکنش بازپرس پرونده مواجه شد.

\n\n

وی با تکذیب این موضوع، طی نامه‌ای به قاضی صلواتی اظهار کرد: متهم در سال 87 پرونده‌ای در دادسرا جرایم اقتصادی داشته است. نامبرده با یکی از شرکت‌های زیر مجموعه بنیاد تعاون ناجا وارد انعقاد قرارداد می‌شود و 200 میلیارد تومان سفته از سوی این بنیاد صادر و در اختیار بابک زنجانی قرار می‌گیرد و از آنجایی که ادعاهایش دروغ بود، از تأمین این مبلغ عاجز می‌شود.

\n\n

بازپرس پرونده در ادامه این نامه توضیح داد: بنابراین ناجا به دادسرای جرایم اقتصادی اعلام شکایت می‌کند و در تیرماه سال 88 موضوع پیگیری و گزارش‌هایی نیز ارسال شد و چون متهم در تبریز بود با نیابت قضایی دستگیرشده و به زندان این شهر می‌رود و اصل سفته‌ها توسط بانک به ناجا مسترد می‌شود.

\n\n

وی تاکید کرد: بنابراین نامبرده اصلاً به دادسرای تهران اعزام نشده بود و به هیچ عنوان در سال 88 نقدینگی به مبلغ 200 میلیارد تومان نداشته است.

\n\n

تصویر این نامه در ادامه قابل مشاهده است:

\n\n

\n\n

\n

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر