سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر خبر داد:
کد خبر: ۲۰۰۲۹۱۴
چهارشنبه ۰۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۹

فکرشهر: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: امکانات، تجهیزات و زیرساخت‌های هلال احمر در جنوب استان بوشهر تقویت می‌شود.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی هلال احمر، احسان ایزدپناه در نشست بررسی زیرساخت‌های امدادی در محدوده پارس جنوبی اظهار کرد: توسعه امکانات و تجهیزات امدادی در جنوب استان بوشهر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی بیان کرد: نشست هماهنگی برای بررسی زیرساخت‌های امدادی در محدوده پارس جنوبی با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر، مدیرعامل پارس جنوبی، نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس و مدیران استانی و شهرستانی برگزار و تصمیمات خوبی اتخاذ شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به اینکه ۲۰ مصوبه ارزشمند در این نشست به تصویب رسید افزود: ۱۰ مصوبه در تعهد شورای راهبردی پتروشیمی‌های پارس و منطقه ویژه پارس جنوبی است که تا اجرای دقیق مصوبات، پیگیری لازم را خواهیم داشت.

وی خاطر نشان کرد: واگذاری هفت هزار متر مربع زمین و تخصیص اعتبار برای احداث مجتمع آموزش امدادی، تخصیص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز خودرو ارتباطات رادیویی و تأمین تجهیزات مورد نیاز تیم واکنش سریع هلال احمر عسلویه از این مصوبات است.

احداث ساختمان ۴ پایگاه امداد جاده‌ای و ساحلی

ایزدپناه از احداث ساختمان چهار پایگاه امداد جاده‌ای و ساحلی در جنوب استان بوشهر با تخصیص ۱۴۰ میلیارد ریال خبر داد و تصریح کرد: ساخت پایگاه امداد جاده‌ای بندو در عسلویه، احداث پایگاه امداد و نجات ساحلی کنگان، ساخت پایگاه امداد و نجات جاده‌ای جم و احداث پایگاه امداد و نجات ساحلی دیر از مصوبات مهم این نشست است.

وی اضافه کرد: احداث پایگاه امداد و نجات جم و تخصیص خودرو به این پایگاه، تخصیص یک دستگاه خودرو و آمبولانس به پایگاه بندو و تخصیص زمین برای مجتمع آموزشی امدادی عسلویه از تعهدات جمعیت هلال احمر است.

ایزدپناه ابراز داشت: تخصیص تجهیزات امدادی برای پایگاه‌های چهار شهرستان جنوبی، تجهیز پایگاه‌های کنگان و دیر و اختصاص خودرو کمک‌دار به شهرستان‌های جنوبی نیز از دیگر تعهدات این جمعیت است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: تشکیل تیم واکنش سریع در جمعیت هلال احمر عسلویه و استقرار بالگرد امداد در فرودگاه عسلویه نیز از دیگر تعهدات هلال احمر است.

وی بیان کرد: از تمام توان و ظرفیت موجود برای بهبود وضعیت پایگاه‌های امداد و نجات در شهرستان‌های ده‌گانه استان بهره می‌بریم و هیچ فرصتی را هدر نخواهیم داد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر