جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار سبک زندگی
کد خبر: ۲۰۰۳۰۱۰
شنبه ۰۹ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۹

فکرشهر: از هنگامی که لیونل مسی به خانه جدیدش در فلوریدا نقل مکان کرده ارزش املاک آن منطقه به طرز چشمگیری بالا رفته است.

ورود لیونل مسی به یکی از محله‌های فلوریدا سر و صدای زیادی به پا کرده و همسایگان جدید او قرار است پول زیادی به دست بیاورند.

این بازیکن آرژانتینی در اوایل سال جاری با امضای قرارداد با اینترمیامی، پاریس را به مقصد آمریکا ترک کرد. او و خانواده‌اش در ابتدا به آپارتمانی ۷میلیون پوندی در ساحل طلایی نقل مکان کردند، اما مسی در ماه سپتامبر ملکی به ارزش ۸٫۴ میلیون پوند در فورت لادردیل خریداری کرد و با برخی از ثروتمندترین ساکنان فلوریدا همسایه شد. یکی از آن‌ها کارآفرین و سازنده پادکست «پاتریک بت دیوید» است که در مجموع بیش از یک میلیارد بازدید در دو کانال یوتیوب خود دارد. این تاجر فاش کرد که آمدن مسی باعث گران شدن املاک ساکنین منطقه شده و ارزش ملک بت دیوید به طور چشمگیری افزایش یافته است.

پاتریک بت دیوید کیست؟

پاتریک بت دیوید که در تهران به دنیا آمد و مادری ارمنی و پدری آشوری دارد، به VladTV گفت: تا کنون با توجه به شرایط امروز ۲۵میلیون دلار (۱۹٫۵ میلیون پوند) روی قیمت خانه‌ام رفته است. مسی به تازگی به اینجا نقل مکان کرده و همه می‌خواهند در منطقه ما باشند که منطقه‌ای حفاظت‌شده در یک جزیره است و فقط یک راه دارد، بسیار امن، بسیار محافظت‌شده. امیدوارم که هنوز هم همین‌طور باشد. حالا که مسی اینجاست همه با قایق‌هایشان می‌آیند تا خانه‌ها را نگاه کنند.

خانه مجلل مسی شامل ده اتاق خواب، یک استخر و یک اتاق ورزش و اسپا است. این ملک ۹۷۵ متر مربع مساحت دارد و دارای دو عرشه قایق است و همچنین نه حمام، یک آشپزخانه ایتالیایی و یک سوئیت VIP دارد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر