جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از نیم بها شدن قیمت بلیت سینما در بوشهر خبر داد...
کد خبر: ۲۰۰۳۱۲۳
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۶

فکرشهر: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از نیم بها شدن قیمت بلیت سینما در بوشهر خبر داد.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی، معصومه عباسی در نشست با خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه در حال حاضر ۲ سالن سینما در شهر‌های بوشهر و برازجان فعال است، اظهار داشت: فیلم‌های روز کشور در ۲ سینما بوشهر و برازجان اکران می‌شود.

وی از طراحی ساخت سینما جدید در بوشهر خبر داد و تصریح کرد: در راستای نشاط اجتماعی و تقویت زیرساخت‌های فرهنگی و هنری در استان و با توجه به فعال بودن فقط یک سینما در بوشهر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر یک سالن را به سازمان سینمایی کشور معرفی کرده که کار‌های آن در مراحل اداری در دست اقدام است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه توسعه صنعت سینما یکی از اولویت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر است، خاطرنشان کرد: در این راستا آماده هرگونه همکاری طبق قانون و مقررات با مؤسسات و بخش خصوصی هستیم.

عباسی بیان کرد: استان بوشهر از ظرفیت بالایی در حوزه فیلم و سینما برخوردار بوده و کسب عناوین مختلف در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی گواه بر این ادعا است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، خاطرنشان کرد: نگاه دولت سیزدهم از ابتدا به حوزه فرهنگ و هنر ویژه بوده و این مهم را می‌توان در افزایش بخش زیرساختی این حوزه مشاهده کرد که با موافقت راه‌اندازی این سالن سینما، یک مکان دیگر فرهنگی و هنری به استان اضافه شود.

وی با اشاره به نیم‌بها شدن بلیت سینما در بوشهر، گفت: با اعلام نظر سازمان سینمایی کشور روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته قیمت بلیت سینما نیم بها شد.

عباسی بیان کرد: این طرح به‌صورت آزمایشی بوده که در صورت نفع برای مخاطب و اقتصاد سینما ادامه می‌یابد و در غیر این صورت به شیوه قبل یعنی نیم‌بها بودن یک روز در هفته در سه‌شنبه باز می‌گردد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، افزود: طرح آزمایشی نیم بها شدن دو روز در هفته در استان بوشهر نیز اجرا شده و علاقه‌مندان می‌توانند در این دو روز با بلیت نیم بها به تماشای فیلم‌های مورد نظر بنشینند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر