سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۳۱۲۵
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴

فکرشهر: رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان مرکز شهرستان دشتستان گفت: در راستای تقویت کادر پزشکی این بیمارستان و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی ولایت، ۱۲ پزشک متخصص در رشته‌های مختلف جذب شد.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، «امین آزاد فر» در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: جذب این شمار پزشک افزون بر جلوگیری از تحمیل هزینه بر بیماران برای مسافرت به مرکز استان باعث افزایش ارتقای کیفیت خدمات درمانی بیمارستان شهید گنجی و درمانگاه ولایت و رضایت مندی مردم خواهد شد.

وی افزود: بیمارستان شهید گنجی در برخی از تخصص‌های پزشکی با مشکل مواجه بود و بخصوص وجود پزشکان تک تخصص در بیمارستان مشکلاتی را برای گیرندگان خدمات پزشکی و خود متخصص مزبور به وجود می‌آورد که با جذب این پزشکان موضوع تا حدودی برطرف شده است.

رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان ادامه داد: پزشکان جذب شده دارای تخصص‌های داخلی، اطفال، زنان و زایمان، جراح عمومی، ارتوپدی، پوست، ارولوژی (جراح کلیه و مجاری ادراری)، قلب و عروق، اعصاب و روان، عفونی و نورولوژی (داخلی مغز و اعصاب) هستند که به مجموعه پزشکان متخصص بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اضافه شده است.

آزاد فر با اشاره به حضور ۶۹ پزشک متخصص در بیمارستان شهید صادق گنجی تصریح کرد: این افراد در۲ بخش سرپایی (درمانگاه ولایت) و بستری (بیمارستان شهید صادق گنجی) بیماران را تحت درمان قرار خواهند داد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر