سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار جامعه
مطالب بیشتر
فکرشهر: عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ضرغامی با تاکید بر این که باید اول در نگاه مسئولان تحول ایجاد شود توضیح داد: در مساجد را باز کنید تا گردشگران بتوانند نماز بخوانند. گردشگر خارجی سرویس بهداشتی ندارد و متاسفانه خادم مسجد این افراد را از مسجد پرت کرده بیرون و گفته شما نجس هستید! در حالی که گردشگر نجس نیست و پاک است...
کد خبر: ۲۰۰۳۱۷۳
جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳

فکرشهر: وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر این که رونق گردشگری موجب افزایش اشتغال می‌شود گفت: فهم درستی از گردشگری در کشور ما وجود ندارد.

به گزارش «فکرشهر» از انتخاب، عزت‌الله ضرغامی، پس از جلسه هیات دولت روز چهارشنبه در محوطه نهاد ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران حاضر و به سوالات آن‌ها پاسخ گفت.

وی در پاسخ به سوالی درباره حاشیه‌های سفرش به اردبیل اظهار داشت: گفتند من در اردیبل چلوکباب خوردم، من اصلا چلوکباب نخوردم، در سفر‌های استانی در وَن می‌نشینیم در وَن ساندویچ و نوشابه می‌خوریم و جلسه می‌گذاریم.

ضرغامی با تاکید بر این که باید اول در نگاه مسئولان تحول ایجاد شود توضیح داد: در مساجد را باز کنید تا گردشگران بتوانند نماز بخوانند. گردشگر خارجی سرویس بهداشتی ندارد و متاسفانه خادم مسجد این افراد را از مسجد پرت کرده بیرون و گفته شما نجس هستید! در حالی که گردشگر نجس نیست و پاک است.

او با بیان اینکه گردشگر نجس نیست گردشگر عین پاکی و طهارت برای جمهوری اسلامی است، گفت: اینقدر ما زحمت می‌کشیم تا گردشگر خارجی زیاد شود، ولی اتفاقات این چنینی رخ می‌دهد، ما خیلی کار در این زمینه داریم.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر