جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: استاندار بوشهر از تشکیل کمیته واگذاری زمین در ۱۰ شهرستان استان خبر داد و گفت: فرماندار هر شهرستان در پایان هر روز موظف به اعلام گزارش در واگذاری زمین به جامعه هدف است...
کد خبر: ۲۰۰۳۳۳۰
سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹

فکرشهر: استاندار بوشهر از تشکیل کمیته واگذاری زمین در ۱۰ شهرستان استان خبر داد و گفت: فرماندار هر شهرستان در پایان هر روز موظف به اعلام گزارش در واگذاری زمین به جامعه هدف است.

به گزارش فکرشهر از استانداری بوشهر، احمد محمدی‌زاده در نشست شورای مسکن استان بوشهر با تعیین ضرب‌الاجل دو هفته‌ای برای مسئولین طرح نهضت ملی مسکن، اظهار داشت: نهاد‌های ذی‌ربط موظف به واگذاری ۲ هزار قطعه زمین در ۲ هفته آینده و پرداخت ۲۰۰ فقره تسهیلات خودمالکی به متقاضیان هستند.

استاندار بوشهر از تامین یک هزار و ۶۸۸ قطعه زمین برای خانواده‌ها شاهد استان بوشهر خبر داد و افزود: این میزان اراضی در سایر شهرستان‌های استان به خانواده معزز شاهد واگذار می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۹۹ قطعه زمین مسکونی به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر واگذار شده است، تصریح کرد: ۲۶۷ قطعه زمین مسکونی نیز در یک ماه آینده به مددجویان کمیته امداد استان واگذار خواهد شد.

محمدی‌زاده تعداد متقاضیان دریافت زمین مسکونی تحت پوشش سازمان بهزیستی ۲۵۳ نفر دانست و خاطرنشان کرد: تاکنون تعداد ۱۵۴ قطعه واگذار شده و ۹۹ قطعه زمین در دو هفته آینده تحویل می‌شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم همکاری موثرتر بانک‌ها در پرداخت تسهیلات خود مالکی برای تسریع در ساخت مسکن تصریح کرد: در جلسه آینده شورای مسکن استان بوشهر در ۲ هفته آینده ضمن قدردانی از دستگاه‌ها و بانک‌های دارای عملکرد مناسب در حوزه نهضت ملی مسکن مدیرانی که عملکرد ضعیفی داشته‌اند باشند توبیخ می‌شوند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر