جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۳۳۶۸
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱

فکرشهر: نائب رییس مجلس خبرگان رهبری گفت: صنعت پتروشیمی در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی گام‌های اساسی در مناطق پیرامونی برداشته که نقش شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد قابل توصیف است.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در نشست با مشاور مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد با قدردانی از تلاش‌های انجام گرفته گروه صنایع خلیج فارس، نقش صنعت در رفع نیاز‌های مردم را اساسی برشمرد.

وی افزود: رویکرد مردم محور و توجه به استفاده از ظرفیت نیرو‌های مردمی و جهادی، مسیری درست و ثمربخش است که باید ادامه یابد.

نائب رییس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اتخاذ این راهبرد توسط گروه صنایع خلیج فارس و شرکت پازارگاد راهگشا بوده و به امید آفرینی در جامعه کمک می‌کند.

حسینی بوشهری، رفع دغدغه‌های مردم و توجه به محیط پیرامونی را از اقدامات سازنده صنعت پتروشیمی توصیف کرد و ضمن قدردانی از این رویکرد، آن را مستلزم برنامه ریزی و زمانبندی دانست.

وی عنوان کرد: تأمین نیاز‌های مردم در محیط پیرامونی صنعت می‌تواند مسیر را برای پیشرفت متوازن، عادلانه و همه جانبه کشور فراهم سازد.

مشاور مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد با اشاره به رویکرد گروه صنایع خلیج فارس مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی در استان بوشهر گفت: رشد اقتصادی و ارتقای شاخص‌های تولید، اشتغال و بهبود معیشت در استان بوشهر تنها با تکیه بر ظرفیت‌های مردمی و به میدان آوردن مردم امکان پذیر می‌شود.

محمد شیخان با تأکید بر این که آبادانی استان بوشهر با دستان توانای اهالی همین خطه رقم خواهد خورد، افزود: گروه صنایع خلیج فارس، در گام اول نیرو‌های جهادی استان بوشهر را که احساس مسئولیت بیشتری در قبال رشد و شکوفایی اقلیم خود داشتند، شناسایی و در قالب رویدادی فرهنگی– اجتماعی با عنوان «مردمی شو» تجمیع کرد.

وی ادامه داد: در گام بعد به کشف استعداد‌ها و توانمندی‌های هریک و آموزش آن‌ها پرداخت تا با هم افزایی این سرمایه اجتماعی و رویکرد حل مسأله بتواند بسیاری از مشکلات استان را برطرف کند.

مدیرعامل شرکت پازارگاد با تأکید بر اهمیت امید آفرینی و افزایش مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری گفت: خانواده صنعت پتروشیمی از سرمایه اجتماعی عظیمی برخوردار است که با حضور و مشارکت فعالانه و آگاهانه در عرصه انتخابات می‌تواند سهم چشمگیر و قابل توجهی در برگزاری انتخاباتی پرشور ایفا کند.

شیخان بیان کرد: بهره برداری رساندن دستگاه‌های آب شیرین کن در شماری از روستا‌های استان بوشهر که مشکل آب آشامیدنی دارند، تهیه جهیزیه برای زوج‌های جوان، تامین اقلام سرمایشی برای نیازمندان جنوب استان، اجرای طرح اشتغالزایی و حمایت از طرح‌های اشتغال آفرین و نیز اجرای طرح «مردمی شو» با هدف سازماندهی گروه‌های جهادی و مردم نهاد در سطح استان بوشهر را از جمله فعالیت‌های در حال اجرای شرکت پازارگاد در حوزه ایفای مسولیت اجتماعی برشمرد.

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته گروه صنایع خلیج فارس، نقش صنعت در رفع نیاز‌های مردم را اساسی برشمرد و گفت: رویکرد مردم محور و توجه به استفاده از ظرفیت نیرو‌های مردمی و جهادی، مسیری درست و ثمربخش است که باید ادامه یابد.

وی عنوان کرد: اتخاذ این راهبرد توسط گروه صنایع خلیج فارس و شر کت پازارگاد راهگشا بوده و به امید آفرینی در جامعه کمک می‌کند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر