چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۴۰۵۴
يکشنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷

فکرشهر: سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان از برگزاری دومین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان خبر داد و گفت: این اردو در بوشهر در حال برگزاری است و تا ۱۱ بهمن ماه ادامه دارد.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، حمید باوفا در جریان بازدید مسئولان ورزش و جوانان استان بوشهر از برگزاری دومین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان اظهار داشت: این اردو در خانه کشتی شهید میرسنجری بوشهر در حال برگزاری است و تا ۱۱ بهمن ماه ادامه دارد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات بین‌المللی کشتی فرنگی جوانان جام شاهد در اسفند ماه به میزبانی ایران گفت: برترین‌های اردوی تیم ملی کشتی جوانان برای شرکت در مسابقات بین‌المللی کشتی جوانان جام شاهد انتخاب می‌شوند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان جایگاه ورزش کشتی استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: با توجه به استعداد خوبی که در کشتی استان بوشهر وجود دارد این استان در آینده می‌تواند ملی‌پوشان خوبی را به اردوی تیم ملی کشتی نوجوانان و جوانان معرفی کند.

باوفا اضافه کرد: نگاه رئیس فدراسیون کشتی ارتقای توانمندی هیئت‌های کشتی استانی است و بر همین اساس اردو‌های تیم ملی کشتی در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

وی از شرایط خوب برپایی دومین مرحله اردوی تیم ملی کشتی جوانان در استان بوشهر از اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و هیئت کشتی استان قدردانی کرد.

بوشهر، پایگاه اردو‌های تیم ملی در رشته‌های مختلف

معاون امور ورزش و جوانان استان بوشهر نیز در این بازدید ضمن اشاره به برگزاری چندین اردوی تیم ملی و مسابقات کشوری در رشته مختلف گفت: استان بوشهر در نیمه دوم سال با توجه خوبی شرایط آب و هوایی پایگاه اردو‌های تیم ملی در رشته‌های مختلف از سوی فدراسیون‌های ورزشی است.

عباس دوراهکی اضافه کرد: با توجه به اینکه هیئت کشتی یکی از هیئت‌های مدال‌آور استان بوشهر محسوب می‌شود و در این رشته نیز موفق به کسب مدال آسیایی شدیم با توجه به هماهنگی انجام شده اردوی تیم ملی کشتی به استان بوشهر واگذار شد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر