دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار جامعه
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۴۴۰۵
سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳

فکرشهر: آموزش و پرورش به معلمان خرید خدمات و داوطلبان رد گزینش شده آزمون استخدامی سال ۱۴۰۲ توصیه کرد که در آزمون استخدامی جدید ثبت‌نام کنند.

به گزارش فکرشهر، وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اعلام نتایج نهایی (قطعی) مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲ برای مشاغل آموزگاری و همچنین دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبان آزمون‌های مزبور که موفق به قبولی نشده و سایر داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در آزمون‌های استخدامی سال ۱۴۰۳ آموزش و پرورش می‌رساند:

مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۳ آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش آموزش کشور تا ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ است.

افرادی که در آزمون‌های سال ۱۴۰۲ قبول نهایی نشده، در کارنامه آن‌ها کد ۱۹ درج شده است یا اعتراضات آن‌ها در حال رسیدگی است، در صورت تمایل و داشتن شرایط احراز می‌توانند در مهلت باقی‌مانده نسبت به ثبت‌نام در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش برای سال ۱۴۰۳ اقدام کنند.

بدیهی است در صورت تغییر در وضعیت نتیجه نهایی آزمون‌های قبلی (سال ۱۴۰۲) فرایند اعلام نتیجه طی مکاتبه رسمی از حوزه ستادی از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان به اطلاع این افراد خواهد رسید بنابراین توصیه می‌شود فعلاً در آزمون ثبت نام کنند.

به نیرو‌های خرید خدمات آموزشی برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ ـ ۱۴۰۴ توصیه می‌شود با توجه به مجوز استخدامی سال ۱۴۰۳ و ایجاد ظرفیت جذب و استخدام پیمانی، در آزمون‌های استخدامی سال ۱۴۰۳ آموزش و پرورش ثبت‌نام کرده و برای موفقیت و قبول نهایی تلاش کنند.

عدم ثبت‌نام یا عدم قبولی در آزمون‌های مزبور به معنی استمرار خدمت در قالب خرید خدمات آموزشی در سال تحصیلی ۱۴۰۳ ـ ۱۴۰۴ نیست.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر