جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۴۶۰۲
شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۱

فکرشهر: معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: آمادگی داریم در تمام نقاط استان برای ارائه خدمات درمانی با کیفیت و متناسب با وضعیت مردم منطقه تجهیزات درمانی مستقر کنیم.

به گزارش فکرشهر از مهر، سرهنگ علی غضنفری بعد از ظهر شنبه در آئین بهره برداری از درمانگاه عمومی و تخصصی شهید خلیل فخرایی در شهر دیر با تبریک چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: انقلاب اسلامی در زمانی ظهور کرد که جهان تحت سیطره بلوک شرق (شوروی سابق) و بلوک غرب (آمریکا) بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: امام خمینی (ره) سیاست نه شرقی و نه غربی را دنبال کرد و با پیروزی انقلاب اسلامی نقشه‌های بلوک شرق و غرب بهم ریخت.

وی بیان کرد: امروز در جای جای دنیا، تمام ملت‌ها و آزادی‌خواهان عالم نگاهشان به کشور ما است و بدون نقش جمهوری اسلامی اتفاقی رقم نمی‌خورد.

غضنفری با بیان اینکه قبل از انقلاب از امکانات اولیه پزشکی محروم بودیم و حتی پزشکان ما از کشور‌های دیگر بودند، افزود: امروز در حوزه پزشکی در دنیا حرف برای گفتن داریم.

وی با اعلام اینکه سپاه سال‌ها است که در عرصه محرومیت زدایی، اجتماعی و فرهنگی ورود کرده است، گفت: سپاه برای کمک به دولت‌های مختلف اقدامات محرومیت زدایی را سال‌ها است که شروع کرده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه مؤسسه تأمین درمان بسیجیان در حوزه‌های درمانی اقدامات خوبی داشته است، گفت: این مؤسسه در بخش‌های مختلف که نیاز است در تمام نقاط استان برای ارائه خدمات درمانی با کیفیت و متناسب با وضعیت معیشتی مردم تجهیزاتی مستقر می‌کند تا دسترسی آسان داشته باشند.

وی افزود: مؤسسه تأمین درمان بسیجیان بودجه دولتی ندارد و متناسب با نیاز‌ها و استفاده از ظرفیت‌های شهرستان‌ها اقدامات اثرگذاری در حوزه درمان انجام می‌دهد.

غضنفری با بیان اینکه قبلاً در خورموج درمانگاه کوثر را فعال کرده ایم، عنوان کرد: امروز هم درمانگاه شهید خلیل فخرایی به بهره برداری می‌رسد که خدمات درمانی آن برای عموم مردم است و برای ارتقا بخش‌های آن و استقرار تجهیزات موردنیاز آمادگی داریم.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر