پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار جامعه
کد خبر: ۲۰۰۶۰۵۱
سه‌شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۷

فکرشهر: فخرالسادات محتشمی پور در مورد حواشی پیش آمده پیرامون احداث مسجد در پارک قیطریه و اینکه گفته می‌شود قرار است با پولی که پدر او وصیت کرده، این اقدام انجام شود، نوشت:

به گزارش فکرشهر از انتخاب، به عنوان یکی از وراث مرحوم پدر عزیزم که در زندگی اهل کار خیر بود و برای پس از درگذشتش نیز وصیت کرده بود با بخشی از اموالش مسجدی احداث شود اعلام میکنم اقدام صورت گرفته توسط وصی به هیچ وجه با مشورت و موافقت ما صورت نپذیرفته است و این کار را که مخل مصالح و منافع عمومی است قطعا خیر نمی‌دانیم؛ و به عنوان یک شهروند هرگونه دخل و تصرف در پارکی که زمینش به گفته شهردار وقت، اهدایی یک بانوی نیکوکار و با کاربری معین است کاری خلاف و نمونه بی اخلاقی‌های مدیران اقتدارگرا می‌دانم.

من هم مثل خیلی از پایتخت نشین‌ها از مزیت‌های این پارک بهره برده ام و در نمازخانه پارک هم نماز خوانده ام که البته هیچگاه مملو از جمعیت نبوده و نمازگزاران گرامی هم در صورت تمایل با اندکی طی طریق به مساجد آن حوالی می‌رسند.

پس لطفا آقای شهردار دست از لجبازی با مردم بردارد و به جای اقدامات نمایشی، دین داری خود را با ساماندهی نابسامانی‌های شهری و ارائه خدمات ضروری به شهروندان نشان دهد.

 

فخرالسادات محتشمی‌پور: اقدام صورت گرفته برای ساخت مسجد در پارک قیطریه از طرف وصی به هیچ وجه با مشورت و موافقت ما صورت نپذیرفته

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر