چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۴۵۲
پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۶

فکرشهر: مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از تخصیص اعتبار یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی برای اصلاح شبکه آب و فاضلاب جزیره خارگ خبر داد.

به‌گزارش فکرشهر از صداوسیما، عباس غریبی در سفر به استان بوشهر با آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری، نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری و آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار و آخرین اقدامات در حوزه‌های تخصصی و مسئولیت‌های اجتماعی شرکت پایانه‌های نفتی ایران را تشریح کرد.

وی از اراده جدی و تلاش حداکثری شرکت ملی نفت برای خدمت‌رسانی به محیط پیرامونی خبر داد و گفت: برای اصلاح شبکه آب و فاضلاب جزیره خارگ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران در سال ۱۴۰۲ به تصویب رسیده و تخصیص یافته است.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران اظهار کرد: برای کاهش مشکلات و خدمت‌رسانی در کنار مسئولان و مردم هستیم و امیدواریم مدیران استانی طرح اصلاح شبکه آب و فاضلاب جزیره خارگ را در اولویت قرار بدهند.

وی به اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های تخصصی در شرکت ملی نفت ایران اشاره کرد و گفت: سال گذشته اساس کار در این شرکت بر سازماندهی، برنامه‌ریزی، هدف‌گذاری و تخصیص منابع مالی بود و با تخصیص منابع در سال جاری، طرح‌های مصوب را به طرح‌های اجرایی تبدیل خواهیم کرد تا بتواند نقش مهمی در افزایش تولیدِ کشور داشته باشد.

غریبی با تاکید بر توسعه متوازن و لزوم توجه به مسئولیت اجتماعی، بیان کرد: تخصیص اعتبار به طرح‌های مردمی مسئولیتی است که وزارت نفت از ابتدای دولت سیزدهم آن را در اولویت کار‌ها قرار داده است.

وی بهبود وضعیت بهداشت و درمان، اورژانس هوایی و دریایی و اجرای طرح‌های ورزشی، نوسازی مدارس، نوسازی منازل محرومان و اشتغال‌زا را از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت ملی نفت در جزیره خارگ عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران همچنین به خدمات ارائه شده از عملیات عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران در سال‌های گذشته برای مردم و ساکنان جزیره خارگ اشاره و یادآور شد: فعال کردن دو شناور مسافربری برای تثبیت وضعیت تردد ساکنان این جزیره، جمع‌آوری روزانه ۱۵ تن زباله و تفکیک و تبدیل آن به کود کمپوست، مدیریت نخاله‌های ساختمانی، گشت‌های شبانه‌روزی برای حفاظت از اراضی، لایروبی قنات‌های قدیمی، برگزاری کلاس‌های فنی حرفه‌ای برای جوانان، اعزام اورژانسی بیماران، حمل مصالح و اثاثیه ساکنان بومی و اختصاص سهمیه پروازی برای بومیان از جمله خدمات صنعت نفت برای مردم جزیره خارگ است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر