سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: دمای هوا در این استان به طور نسبی از ابتدای هفته آینده افزایش می‌یابد...
کد خبر: ۲۰۰۶۴۵۳
پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۸

فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: دمای هوا در این استان به طور نسبی از ابتدای هفته آینده افزایش می‌یابد.

به گزارش فکرشهر، پیام مساعدی در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته دیلم، برازجان و خورموج با ۲۹ و جم با ۱۲ درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین دما را در استان بوشهر داشتند.

وی بیان کرد: با توجه به نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، در ساعاتی از امروز بعد از ظهر در ارتفاعات جنوبی استان بارش پراکنده باران و گاهی رگبار رعد و برق دور از انتظار نخواهد بود.

مساعدی یادآور شد: از ابتدای فعالیت سامانه بارشی اخیر شهرستان‌های کنگان، جم و دیر به ترتیب با ۵۰، ۴۳ و ۳۲.۴ میلیمتر به ترتیب شاهد بیشترین میزان بارش بودند.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تصریح کرد: از فردا تا اوایل هفته بعد جوی آرام بر استان حاکم است و در این مدت غبار محلی، مه رقیق صبحگاهی و در بعد از ظهر وزش باد از پدیده‌های مورد انتظار است.

مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی ابری، گاهی غبار محلی، در بعد از ظهر وزش باد و در مناطق جنوبی همراه با احتمال رشد ابر و رگبار پراکنده باران پیش بینی می‎شود.

وی افزود: در این مدت جهت وزش باد متغیر به طور غالب جنوب غربی تا شمال غربی با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا در سواحل استان ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر