سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۴۶۸
جمعه ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۶

فکرشهر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر از احداث و بهسازی پاسگاه‎های پلیس راه استان با اعتبار ۴۰۷ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، عبدالکریم اخترشناس در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به ماموریت سازمان راهداری درخصوص احداث و نگهداری ساختمان‌های پلیس راه در کشور تصریح کرد: بازسازی اساسی همه ساختمان‌های پلیس راه در استان در دولت سیزدهم آغاز شده یا در دستور کار امسال این اداره کل می‌باشد.

وی افزود: پاسگاه پلیس راه «سیراف- عسلویه» با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال تا مهرماه سالجاری به بهره‌برداری می‌رسد که نقش بسزایی در ارتقای ایمنی کاربران جاده‌ای در قطب انرژی کشور خواهد داشت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر از اتمام بازسازی اساسی پاسگاه پلیس راه گناوه با اعتبار ۶۴ میلیارد ریال خبر داد و تصریح کرد: همچنین بازسازی اساسی ساختمان «قرارگاه پلیس راه استان بوشهر» و «پلیس راه کنگان» با اعتبار ۱۶۳ میلیارد ریال تا خردادماه سالجاری تکمیل خواهد شد.

دبیر کمیسیون ایمنی راه‌های استان بوشهر یادآور شد: احداث ساختمان فرماندهی قرارگاه پلیس راه استان، پاسگاه جدید پلیس راه شهرستان دشتی و توسعه پلیس راه دالکی جزو برنامه‌های این اداره کل است که درصورت تأمین اعتبار، اجرایی خواهد شد.

اخترشناس بیان کرد: اکنون پنج پاسگاه پلیس راه در استان بوشهر بر ترافیک و حمل و نقل جاده‌ای نظارت می‌کنند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر