چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۵۱۰
يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۰

فکرشهر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر حجم اعتباری ۹۹ قرارداد راهداری استان در سال قبل را معادل ۲ هزار میلیارد تومان دانست و گفت: این میزان سرمایه‌گذاری در طرح‌ها نسبت به سال ماقبل آن بیش از ۲ برابر افزایش یافته است.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی، عبدالکریم اخترشناس، از تکمیل ۱۷۵ کیلومتر طرح بهسازی راه‌های روستایی استان خبر داد و اظهار داشت: عزم جدی دولت سیزدهم محرومیت‌زدایی در روستاهاست و در این راستا شبکه راهسازی استان بوشهر توسعه یافته است.

وی با بیان اینکه ۹۸ درصد راه‌های روستایی بالای ۲۰ خانوار استان بوشهر تکمیل شده است، گفت: میانگین برخورداری راه مناسب روستایی بالای ۲۰ خانوار در کشور ۸۱ درصد و این رقم در استان بوشهر ۹۸ درصد است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر با بیان اینکه سال قبل طرح‌های مهم راهسازی در روستا‌های بالای ۵۰ خانوار اجرا تکمیل شد، افزود: اکنون همه روستا‌های بالای ۵۰ خانوار استان بوشهر دارای راه مناسب هستند و امسال اولویت تکمیل راه‌های روستایی بالای ۲۰ خانوار در اولویت قرار گرفته است. اکنون طرح‌های راهسازی در ۷ روستای بالای ۲۰ خانوار استان بوشهر در حال اجراست که با تکمیل آن‌ها همه روستا‌های استان از راه مناسب بهره‌مند می‌شوند.

اخترشناس از اجرای ۳۸ پروژه راهداری با اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان در استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: اعتبارات اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر در دولت سیزدهم رشد قابل توجهی یافته است به‌گونه‌ای که معاملات متوسط و بزرگ در سال ۱۴۰۰ حدود ۳۶۷ میلیارد تومان بود و سال قبل افزایش بیش از ۲ برابری یافته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر حجم اعتباری ۹۹ قرارداد راهداری استان در سال قبل را معادل ۲ هزار میلیارد تومان دانست و گفت: این میزان سرمایه‌گذاری در طرح‌ها نسبت به سال ماقبل آن بیش از ۲ برابر افزایش یافته است.

اخترشناس، حجم معاملات متوسط طرح‌های راهداری استان بوشهر در سال قبل با ۱۳۱ قرارداد معادل ۱۰۰ میلیارد تومان دانست و بیان کرد: این میزان سرمایه‌گذاری نسبت به سال ماقبل آن ۹۸ درصد رشد یافته است.

وی، حجم معاملات بزرگ طرح‌های راهداری استان بوشهر در سال قبل با ۹۹ قرارداد را معادل ۲ هزار میلیارد تومان اعلام و خاطرنشان کرد: این میزان اعتبار در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ماقبل آن رشد ۱۰۲ درصدی یافته است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر