شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۵۴۳
دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۱

فکرشهر: مدیر سازمان تعاون روستایی استان بوشهر از خرید توافقی گوجه فرنگی صنعتی توسط اتحادیه تعاونی‌های تولید روستایی کشور دراستان خبر داد.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی، «عبدالحسین خلعتی» در جمع خبرنگاران، از خرید توافقی هفت هزار و ۴۴۸ هزار تن گوجه فرنگی صنعتی از کشاورزان استان بوشهر با قیمت توافقی توسط اتحادیه مرکزی تعاونی‌های تولید روستایی کشور به منظور حمایت از کشاورزان و کاهش ضایعات محصولات کشاورزی و تبدیل به رب گوجه فرنگی با مشارکت کارخانه صنایع تبدیلی و تکمیلی مستقر در استان خبر داد.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان بوشهر بیان داشت: اتحادیه‌های ملی بخش کشاورزی از فصل زراعی گذشته با مشارکت و تأمین مالی در طرح خرید توافقی گوجه فرنگی نقش مؤثری در کاهش نوسانات و تلاطم قیمت بازار و کاهش ضایعات تولیدات استان داشته‌اند.

وی گفت: در سال جاری نیز از اواخر سال گذشت با تأمین مالی و مشارکت اتحادیه تعاونی‌های تولید روستایی کشور با کارخانه تولید رب مستقر در شهرستان دیر تا پایان فروردین مقدار هفت هزار و ۴۴۸ تن خرید داشته‌اند.

وی ادامه داد: استفاده از توانمندی و ظرفیت‌های اتحادیه ملی برای حضور در بازار محصولات کشاورزی استان از راهبر‌های حمایتی و مورد پیگیری است که نقش تأثیر گذاری در حمایت از استمرار تولید و کاهش ضایعات بخش کشاورزی خواهد داشت.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر