چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۸۲۷
دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۶

فکرشهر: سرپرست مدیریت عملیات عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران از تخصیص ۳ میلیارد تومان برای نوسازی، تجهیز، تعمیرات اساسی پلاژ بانوان و احداث پلاژ آقایان در جزیره خارک خبر داد.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، حسین احمدی در نشست بررسی ساخت پلاژ در جزیره خارک با بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم شرکت پایانه‌های نفتی توسعه زیرساخت‌ها در خارک بر اساس مطالبات مردم است اظهار داشت: در این راستا طرح‌های مهمی در بخش‌های مختلف عمرانی، آموزشی، ورزشی، تفریحی و بهداشتی درمانی طراحی شده است.

وی در خصوص عمل به مسئولیت‌های اجتماعی ادامه داد: در تلاش هستیم با اجرای یک برنامه زمانبندی دقیق پروژه تعمیرات اساسی پلاژ بانوان و احداث پلاژ آقایان را به نتیجه برسانیم و همچنین استقرار تیم‌های نجات غریق در پلاژ را مورد تأکید قرار داد و افزود: در پلاژ‌های شنا تیم‌های نجات غریق با تجربه و توانمند تعیین شده تا از بروز خطرات احتمالی غرق شدن جلوگیری کند موضوعی که موجب ایجاد فضایی امن و مطمئن برای ثبت لحظاتی آرامش‌بخش و لذت‌بخش خواهد شد.

احمدی با اشاره به تخصیص اعتبارات لازم برای تعمیر، نوسازی، تجهیز و ساخت ۲ پلاژ برای خانم‌ها و آقایان در خارک گفت: طبق برآورد‌های انجام شده، اجرای پروژه ۲ پروژه پلاژ بانوان و آقایان در مدت زمان شش ماه و ۳ میلیارد تومان تخصیص می‌یابد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر