سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: فرماندار دشتستان گفت: در راستای تامین زمین قانون حمایت از خانوده و جوانی جمعیت فرایند الحاق زمین به محدوده ۲۰ روستای این شهرستان انجام شد...
کد خبر: ۲۰۰۶۸۹۱
پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۵

فکرشهر: فرماندار دشتستان گفت: در راستای تامین زمین قانون حمایت از خانوده و جوانی جمعیت فرایند الحاق زمین به محدوده ۲۰ روستای این شهرستان انجام شد.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، «احمد بنافی»، در نشست شورای تامین مسکن شهرستان دشتستان اظهار کرد: بخشداران بعنوان نماینده عالی دولت باید راهکار‌های تسهیل سازی قانونی برای تامین زمین ساخت مسکن را از طریق دهیاران و شهرداری‌ها پیگیری کنند.

وی افزود: باتوجه به اینکه تامین مسکن یکی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت است برای تحقق این مهم همه ظرفیت‌های شهرستان دشتستان بکار گرفته می‌شود.

بنافی ادامه داد: دولت افزون بر تامین زمین به شوه‌های مختلف برای ساخت مسکن در زمینه پرداخت تسهیلات مقاوم‌سازی و بهسازی مسکن نیز اقدام‌های خوبی انجام داده است.

فرماندار دشتستان تصریح کرد: تسهیلات بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی نقش مهمی در ترغیب مردم به نوسازی و بهسازی مسکن دارد.

بنافی یادآور شد: در زنجیره پرداخت تسهیلات مسکن روستایی تعداد معرفی شده به بانک‌ها زیاد، ولی تعداد عقد قرارداد و تسهیلات پرداخت شده به‌مراتب کمتر است که نیازمند اهتمام جدی بانک‌ها است.

وی همچنین خواستار اهتمام جدی شهرداران در امر الحاق زمین به حوزه شهری جهت تامین زمین برای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت شد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر