چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۹۳۷
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۴

فکرشهر: استاندار بوشهر از واگذاری زمین مسکونی به متقاضیان در تنگستان و دیلم برای ساخت مسکن ویلایی خبر داد و گفت: واگذاری زمین در شهر‌های مختلف استان بوشهر در قالب نهضت ملی مسکن تسریع یافته است.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، «احمد محمدی‌زاده» در نشست با نخبگان و فعالان اجتماعی شهرستان تنگستان با اشاره به تاریخ درخشان استعمارستیز تنگستان اظهار داشت: تنگستان در گذشته تاکنون مهد دلیرمردان و اسطوره‌های ایثار و شهادت بوده و شهید رئیسعلی دلواری، شهید دشت‌پوری، شهید حیدری و دیگر شهدا از نماد‌های مقاومت و فداکاری هستند.

وی با تأکید بر اهمیت حضور مدیران در شهرستان‌ها افزود: هدف از این دیدارها، این است که در کنار مردم و از نزدیک، مشکلات را ببینیم و همچنین از هدر رفتن وقت و هزینه مردم برای حضور در مرکز استان نیز جلوگیری می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه طی ۳۰ ماه اخیر، پروژه‌های شاخص و مهمی در تنگستان اجرایی و عملیاتی شده است، خاطر نشان کرد: بزرگراه اهرم به برازجان فعال شده و اخیراً حدود ۱۵ کیلومتر از این مسیر افتتاح شده و مابقی نیز در حال اجراست.

محمدی‌زاده از واگذاری زمین مسکونی به متقاضیان در تنگستان و دیلم برای ساخت مسکن ویلایی خبر داد و گفت: واگذاری زمین در شهر‌های مختلف استان بوشهر در قالب نهضت ملی مسکن تسریع یافته است. طرح نهضت ملی مسکن در تنگستان با کیفیت مطلوبی اجرا شده و این شهرستان از مناطق پیشرو در مسکن است.

وی به اجرای مجتمع فرهنگی و هنری دلوار اشاره کرد و گفت: این پروژه مدت‌ها تعطیل بود که در دولت سیزدهم احیا و امیدوارم به‌زودی تکمیل شود. توسعه طرح‌های گردشگری در سواحل تنگستان از اولویت‌های این شهرستان است و اکنون شرکت‌های بزرگ ماهان و علی‌بابا متقاضی سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری تنگستان هستند.

محمدی‌زاده در ادامه با اشاره به اینکه امسال توجه ویژه‌ای به آموزش و پرورش استان بوشهر داریم افزود: تقویت هنرستان‌ها و افزایش سطح کیفی مهارت‌آموزی دانش‌آموزان در دستور کار قرار دارد. امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌نام سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شده که مدیریت استان در راستای تحقق عملی شعار سال برنامه‌ریزی جامع و کامل انجام داده است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر