سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۰۶۹
شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۶

فکرشهر: رییس پلیس آگاهی استان بوشهر از کشف یک فقره برداشت غیر قانونی از حساب احدی از شهروندان با روش جعل اسناد بانکی به مبلغ ۵۷ میلیارد ریال خبرداد.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سرهنگ جوشن سهرابی در جمع خبرنگاران بیان داشت: به دنبال اطلاع پلیس از موضوع برداشت غیر قانونی از شماره حساب بانکی احدی از شهروندان در یکی از بانک‌های فعال استان بوشهر؛ موضوع توسط کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان با اخذ مجوز قضائی در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر افزود: پس از انجام بررسی اسنادی و کارشناسی و تحقیقات میدانی سرانجام متهم اصلی شناسایی و در یک عملیات هدفمند دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت داده شد.

سرهنگ سهرابی تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده، متهم پس از مواجهه شدن با دلایل و مدارک به دست آمده و بررسی‌های کارشناسی پلیس سرانجام به ارتکاب این بزه با روش جعل امضا و اسناد بانکی و انتقال ۵۷ میلیارد ریال به صورت غیر قانونی اعتراف و تعداد ۲ نفر از همدستان وی نیز دستگیر و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر در پایان با بیان اینکه پلیس استان مأموریت مهم مقابله با جرایم جعل و کلاهبرداری در سطح استان را با جدیت رصد و دنبال خواهد کرد، گفت: شهروندان محترم در صورت اطلاع از فعالیت افراد بزهکار در ارتکاب جرایم جعل و کلاهبرداری بلافاصله مراتب را برای بررسی و پیگیری موضوع به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع دهند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر