دوشنبه ۲۵ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۳۲۴
چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۳

فکرشهر: فرماندار تنگستان گفت: فعالیت اتباع در فروشگاه‌های مواد غذایی تنگستان محدود شود.

به گزارش فکرشهر از مهر، احمد لطفی در نشست تنظیم بازار شهرستان تنگستان اظهار کرد: با توجه به ایام و مناسبت‌های پیش از جمله مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) انتخابات و ماه محرم اعضای ستاد تنظیم بازار نسبت به تأمین، توزیع کالا‌های اساسی و نظارت بر نظارت بر بازار توجه بیشتری داشته باشند.

وی اضافه کرد: هرگونه فعالیت اتباع خارجی در مشاغل مربوط به حوزه سلامت و امنیت غذایی مردم از جمله سوپر مارکت‌ها، اغذیه فروشی‌ها، مراکز عرضه مواد غذایی و… ممنوع است و با کارفرمایان متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: در راستای تأمین و توزیع کالا‌های اساسی، نیاز سنجی و برنامه ریزی لازم به منظور تقسیم عادلانه کالا‌های تنظیم بازار با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر و کم در آمد شهرستان، جهاد کشاورزی و ادارات مرتبط نسبت به تهیه یک شبکه توزیع مدون اقدام کنند.

وی یاد آور شد: شهرداران تابعه و دهیاران بخش مرکزی و دلوار در حوزه تنظیم بازار با استفاده از پتانسیل و ظرفیت دستگاه خود در راستای رفاه حال مردم همکاری لازم را داشته باشند.

لطفی خاطرنشان کرد: نظر به اینکه هرگونه فعالیت اتباع خارجی در مشاغل مربوط به حوزه سلامت و امنیت غذایی ممنوع است شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن شناسایی کارفرمایان متخلف نسبت به برخورد قانونی اقدام کند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر