يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار سیاست
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۸۸۵
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰

فکرشهر: رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان این‌که «عده‌ای در مناظره‌های انتخاباتی می‌خواهند مردم را فریب دهند»، گفت: چرا وعده‌های توخالی می‌دهید. باید با توجه به منابع کشور باید وعده داد هیچ یک از کاندیدا‌هایی که مدعی هستند درباره افزایش ثروت ملی یک کلمه حرف نزدند.

به گزارش فکرشهر از ایسنا، محمدرضا عارف در بخشی از سخنانش در جمع اعضای ستاد مرکزی امید ضمن تبریک عید سعید غدیر و قدردانی از تلاش اعضای این ستاد بویژه ستاد‌های استانی و شهرستانی در جهت تلاش برای ارتقاء مشارکت مردم و پیروزی کاندیدای متعلق به گفتمان اصلاح طلبی گفت: بعد از دوم خرداد راهبرد حضور و تاثرگذاری در انتخابات به عنوان یک الزام پذیرفته شده بود.

وی با یاددآوری عملکرد دولت اصلاحات، گفت: با قاطعیت می‌گویم شاخص‌های عملکردی دولت اصلاحات با هیچ دوره‌ای قابل مقایسه نیست. با دستاورد‌های ارزنده‌ای که در آن دوره داشتیم نباید روند انتخابات ۸۴ به گونه‌ای رقم می‌خورد که نتیجه اش را ۸ سال دیدیم.

وی با بیان این‌که «در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال ارتقاء مشارکت و نیز انتخاب فردی که توانایی اجرای کار و همینطور پاکدست و اهل مبارزه با فساد باشد بودیم»، تصریح کرد: واقعا عنایت خداوند بود که در شرایط فعلی به آقای دکتر پزشکیان رسیدیم. از نظر گروه ما همه ویژگی‌های مورد نظر را در آقای دکترپزشکبان می‌بینیم هم اخلاق‌مدار هم پاکدست و هم اهل مبازه با فساد است و به هیچ وجه به دنبال بده و بستان نیست. در زمان وزارت بهداشت هم خوش درخشید به همین دلیل با آرامش خاطر احساس کردم ایشان مناسب‌ترین فرد برای ریاست جمهوری است است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: می‌گویند کسی نباید به دولت سیزدهم توهین کند. اولا به هیچ دولتی نباید توهین کرد، ولی دولت سیزدهم چه ویژگی خاصی دارد که می‌خواهید قداست الهی به آن بدهید؟ ما نقد‌های جدی به دولت سیزدهم داریم. البته کار‌های ارزشمند دولت باید ادامه پیدا کند و کار‌هایی که نتوانستند و انجام نگرفته است باید انجام شود.

وی ادامه داد: امروز مساله اصلی کشور اقتصاد و معیشت است. برای حل این مشکلات باید برنامه ارائه شود با شعار که نمی‌شود مشکلات را حل کرد. یک کاندیدایی می‌گوید اگر انتخاب شوم این مقدار می‌دهم این سخن یعنی از برنامه و بودجه هیچ چیزی نمی‌داند مگر می‌شود بدون اجازه مجلس اقدامی انجام داد. خوب وقتی از برنامه و بودجه هیچ چیزی نمی‌دانید چرا کاندیدای ریاست جمهوری می‌شوید؟

رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان این‌که «عده‌ای در مناظره‌های انتخاباتی می‌خواهند مردم را فریب دهند»، خاطرنشان کرد: چرا وعده‌های توخالی می‌دهید. باید با توجه به منابع کشور باید وعده داد هیچ یک از کاندیدا‌هایی که مدعی هستند درباره افزایش ثروت ملی یک کلمه حرف نزدند.

عارف با اشاره به ویژگی‌های پزشکیان، تاکید کرد: دکتر پزشکیان مناسب‌ترین برنامه‌ها را برای اداره کشور دارد و ایشان راه حل مشکلات کشور است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر