يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار سیاست
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۹۳۴
جمعه ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۴

فکرشهر: علم الهدی گفت: وابستگی به رهبری، ذوب شدن در ولایت و کارآمدی، سه شاخصه‌ای است که امین ملت در مقام ریاست جمهوری باید داشته باشد

به گزارش فکرشهر از عصرایران، براساس متن منتشر شده در سایت Alamolhoda.com، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه نماز جمعه این هفته مشهد در حرم امام رضا گفت:

- خصوصاً برای این انتخابات که الگوی انتخاب پیش چشم مردم به طور واضح و شفاف روشن است و مردم نیز اندوه غمبار خود را در فراق شهدای خدمتشان را با انتخابی آگاهانه همراه خواهند کرد. شور و احساسی که ملت در طول این چهل روز از خود نشان داد، حاکی از این است که مردم واقعاً به چه کسی رأی می‌دهند و نامزد‌ها باید چه کار کنند تا محبوب و مطلوب رأی ملت باشند.

- برادران و خواهران محترم، مسئله دفاع از حرم یک جریانی است در تداوم دوران دفاع مقدس یعنی آن کسی که توانست دفاع از این نظام را بعد از شکست دشمن بعثی در مقابل بینش جریان‌های استکباری دنیا به نمایش بگذارد و آن را در مقام صلابت و قدرت این ملت به ثبت برساند، دفاع مقدس را به عنوان دفاع از حرم استمرار بخشید و اگرچه میدان این دفاع در عتبات عالیات شامل کربلای معلی، نجف اشرف و همینطور سوریه و شامات بود، اما در واقع، همه این‌ها نمایشی از عظمت انقلابی ملت ایران در برابر چشم دشمن به شمار رفت.

- عزیزان ما از پاکستان و افغانستان این مسیر را ادامه دادند و در این بزرگترین حرکت در مسیر تداوم مردآفرینی این ملت، ما را کمک کردند. جریان دفاع از حرم اگر نبود، دشمن استکباری به ما طمع می‌ورزید، اما دفاع از حرم ثابت کرد عظمت ملت انقلابی ایران در برابر استکبار جهانی آمریکا و اذنابش همچنان مستحکم و فوق العاده است.

- امروز خوشبختانه مردم ما چه جوان، چه میانسال، چه سالخورده، چه زن و چه مرد قدردان حرمت خون شهدا هستند و همین برکت هاست که برای مردم بصیرت به ارمغان آورده است. برخلاف اوایل انقلاب که مردم از این و آن سؤال می‌کردند یا به سراغ ما می‌آمدند و می‌پرسیدند که به چه کسی رأی بدهیم، امروز بصیرت ملت به جایی رسیده که با انتخاب خود ثابت می‌کنند نیازمند هیچ قیّم و راهنمایی نیستند و شاخص را به درستی تشخیص می‌دهند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر