جمعه ۲۹ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار اقتصاد
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۸۱۰۷
يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۱

فکرشهر: روزگار خودرو نوشت: تبلیغات مختلف فروش حواله خودرو‌های وارداتی جانبازان در فضای مجازی به چشم می‌خورد.

قیمت حواله خودرو‌های جانبازان هم اکنون در بازار از حدود ۶۰۰ میلیون تومان استارت می‌خورد.

با این حال اگر به دنبال خرید بنز یا ب ام و باشید قیمت‌ها بسیار نجومی است.

حواله خودرو‌هایی مثل ب ام و سری۲ و ۳ یا بنز کلاس A حدود ۱۰ میلیارد تومان است.

آنطور که به نظر می‌رسد نیاز است تا نظارت ویژه‌ای روی فروش حواله خودرو‌های وارداتی صورت گیرد.

شروع ثبت نام خودروی وارداتی جانبازان از فردا - ۱۷ تیر ۱۴۰۳

نحوه ثبت سفارش واردات خودرو جانبازان به صورت شخصی از طریق سامانه جامع تجارت ایران اعلام شد که بر این اساس از روز یکشنبه (۱۷ تیر) ثبت سفارش آغاز می‌شود.

نظر به توافقات صورت پذیرفته با وزارت صمت در خصوص نحوه ثبت سفارش واردات خودرو به صورت شخصی از طریق سامانه جامع تجارت ایران به اطلاع می‌رساند: فایل‌های آموزشی و راهنمای ثبت سفارش واصله از سازمان توسعه تجارت ایران جهت مطالعه و آشنایی با فرآیند مزبور از طریق راهنمای ثبت سفارش خودروی جانبازان و ویدئو منتشر شده فوق در دسترس است.

جهت آشنایی دقیق با ابعاد مختلف موجود در فرآیند ثبت سفارش واردات به صورت شخصی (از قبیل: اخذ مجوز‌های محیط‌زیست - استاندارد و …) می‌بایست با مطالعه و تحقیقات لازم نسبت به انجام مراحل مذکور اقدام نمایند.

زمان ثبت سفارش به صورت شخصی از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۷، از طریق سامانه جامع تجارت ایران به آدرس اینترنتی www.ntsw.ir است.

ضمناً در ارتباط با مشمولانی که از طریق شرکت‌های واردکننده مورد تأیید وزارت صمت اقدام به ثبت نام و انتخاب خودرو نموده‌اند نیز پس از اعلام رسمی از سوی آن وزارت‌خانه متعاقباً اطلاعیه‌های لازم صادر خواهد بود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر