جمعه ۲۹ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۸۱۷۴
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۵

فکرشهر: رئیس پلیس استان بوشهر از شناسایی شناور حامل قاچاق کالا در بندر کنگان خبر داد و گفت: از این لنج باری افزون بر ۱۱ میلیارد تومان کالای قاچاق از جمله لوازم خانگی و آرایشی کشف و محموله ضبط شد.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سردار حیدر سوسنی در جمع خبرنگاران با اشاره به برقراری امنیت پایدار در استان اظهار داشت: یکی از مأموریت‌های مهم نیروی انتظامی مقابله با جرایم اقتصادی است که در این راستا پلیس اقتصادی استان بوشهر در همه نقاط استان فعال است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر کالای خارجی بدون اسناد معتبر قانونی و گمرکی را قاچاق دانست و گفت: در این راستا تمام محموله‌های ورودی از بنادر به استان بوشهر باید دارای اسناد قانونی به ویژه پروانه گمرکی باشد.

رئیس پلیس استان بوشهر از شناسایی شناور حامل کالای قاچاق در بندر کنگان خبر داد و خاطرنشان کرد: مأموران پلیس گمرک استان بوشهر با انجام اقدامات پلیسی و فنی نسبت به شناسایی یک فروند شناور باری حامل کالای غیر قانونی در اسکله بندر کنگان اقدام کردند.

سردار سوسنی با بیان اینکه از شناور توقیف شده لوازم آرایشی، پوشاک، پارچه و انواع لوازم خانگی کشف شد اضافه کرد: در این عملیات ۴ نفر متهم شناسایی و دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی ارزش اولیه کالا‌های مکشوفه قاچاق را ۱۱ میلیارد تومان ذکر و بیان کرد: به منظور حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق کالا شهروندان از خرید و استفاده از کالا‌های قاچاق خودداری کنند و موارد مشکوک در حوزه مفاسد اقتصادی قاچاق کالا و سوخت را به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و یا خط تلفن ۰۹۶۳۰۰ ستاد خبری پلیس امنیت اقتصادی فراجا اطلاع دهند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر