شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: خیرین مدرسه ساز پس از پیروزی انقلاب تاکنون 97هزار کلاس درس درکشور ساخته و تحویل آموزش و پرورش داده اند.\r\n
کد خبر: ۲۴۰۹
چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۶:۴۷

فکرشهر: معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: خیرین مدرسه ساز پس از پیروزی انقلاب تاکنون 97هزار کلاس درس درکشور ساخته و تحویل آموزش و پرورش داده اند.
به گزارش فکرشهر، محمد حسین ترابی زاده روز چهارشنبه در شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان بوشهر افزود: هرچند تا رسیدن به نقطه مطلوب در زمینه تک نوبته کردن مدارس در کشور فاصله داریم ولی تلاش می شود با همت مجمع خیرین مدرسه ساز بتوانیم وضعیت مدارس را بهبود بخشیم.

وی اضافه کرد: هم اکنون 24هزار خیر در مجمع خیرین مدرسه ساز در کنار سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به عنوان بازوی توانمند قرار دارند.

ترابی زاده گفت: شش هزار پروژه نیمه تمام آموزشی در سطح کشور وجود دارد که تلاش می شود این پروژه ها با همکاری خیرین مدرسه ساز به سرانجام برسند.

وی بیان کرد: حضور مجمع خیرین مدرسه ساز در کنار سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس به کار مدرسه سازی جهت می دهد چون این افراد بدون وابستگی به آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت گام برمی دارند.

ترابی زاده افزود: کشورهایی در دنیا رشد کرده اند که در مقوله سلامت و توسعه انسانی سرمایه گذاری داشته اند و چه زیبا است که خیرین مدرسه ساز توسعه انسانی را از دروازه آموزش و پرورش نگاه می کنند.

وی گفت: تعریف ما از مدرسه امروز ساخت مدارسی متناسب با نیاز روز است به همین دلیل تلاش می شود در مدارس احداثی همه نیازهای دانش آموزان دیده شود.

در این آیین از فعالان در بخش مدرسه سازی تقدیر شد. /ص

منبع: ایرنا

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر