جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۷۴۹۹۶
سه‌شنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

فکرشهر: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از آغاز ساخت اسکله شناوری مسافری و گردشگری کنگان خبر داد و گفت: این پروژه در مدت 5 ماه و با اعتبار 49 میلیارد تومان ساخته می‌شود.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، سیاوش ارجمندزاده ظهر امروز در آیین آغاز ساخت پروژه‌های بندری در نقاط مختلف استان بوشهر با بیان اینکه در هفته دولت چند پروژه بندری افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد اظهار داشت: ساخت اسکله تجاری کنگان با 170 میلیارد تومان از جمله پروژه‌ها است که در مدت 3 سال ساخته می‌شود.

وی با اشاره به آغاز ساختمان اداری و آسایشگاه گارد اداره بندر دیر گفت: این پروژه به مساحت 285 مترمربع با 3.5 میلیارد ریال اعتبار در مدت یک سال ساخته می‌شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با بیان اینکه تاسیسات مکانیکی پروژه‌ه یاد شده شامل سیستم‌های فاضلاب، آبرسانی، تهویه مطبوع و آتش نشانی است ادامه داد: تاسیسات برقی پروژه ساختمان اداری و یگان حفاظت بندر دیر نیز شامل سیستم‌های روشنایی شبکه، تلفن و اعلان حریق است.

ارجمندزاده فاز دوم مطالعات احداث 200 متر اسکله تجاری دیر را شامل 185 متر اسکله و 110 متر دیوار برگشتی دانست با بیان اینکه نوع اسکله احداثی وزنی با بلوک بتنی از پیش ساخته است و تصریح کرد: تراز تاج اسکله 3.5 و تراز پای اسکله منفی پنج متر پیش بینی شده که شمار پست‌های پهلوگیری آن شش پست است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از افتتاح  ساختمان اداری و آسایشگاه گارد بندر کنگان خبر داد و بیان کرد: ساختمان اداری و آسایشگاه گارد به مساحت 285 مترمربع با 3.5 میلیارد ریال اعتبار ساخته و امروز در هفته دولت افتتاح شد.

ارجمندزاده با اشاره به ساخت اسکله گردشگری و مسافری کنگان خاطرنشان کرد: اسکله شناور گردشگری و مسافری کنگان به طول 440 متر با 49  میلیارد ریال اعتبار در مدت 5 ماه ساخته می‌شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر