شنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: رئیس اتاق اصناف بوشهر گفت: برای تامین رضایت‎مندی هم استانی‌ها ساعت کار نانوایی‎‏های این استان از اول مهرماه تغییر می‎کند...
کد خبر: ۷۶۱۱۵
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۸

فکرشهر: رئیس اتاق اصناف بوشهر گفت: برای تامین رضایت‎مندی هم استانی‌ها ساعت کار نانوایی‎‏های این استان از اول مهرماه تغییر می‎کند.

به گزارش فکرشهر، مصطفی گراشی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هم اکنون نانوایی‌ها در بوشهر ساعت پنج صبح پخت دارند که در این ساعت کسی خریدار نان آنها نیست.

وی بیان کرد: با گذشت چند ساعت از آغاز به کار نانوایی شهروندان برای گرفتن نان به نانوایی می‏‌آیند و باید نان پخت شده قبلی کهسرد شده را به منزل ببرند.

گراشی ادامه داد: همچنین در ارتباط با پخت نان در ساعت‎های زودهنگام احتمال مفسده نیز وجود دارد که با این شرایط با موافقت استاندار بوشهر ساعت پخت آنها تصویب شد.

وی گفت: برای تامین رضایت هم استانی‏‌ها ساعت کار نانوایی‎ها در نوبت صبح از پنج تا هفت و ۳۰ دقیقه به ۶ و ۳۰ دقیقه تا ۹ صبح، نوبت ظهر  از ۱۰ تا ۱۳ به ۱۱ تا ۱۳ و نوبت عصر نیز از ۱۷ تا ۲۱  به ۱۸ تا ۲۲ و به صورت استثنا در چند واحد تا ۲۴ خواهد بود.

گراشی ادامه داد: برای روز جمعه نیز نوبت عرضه نان در ظهر حذف و ساعت کار صبح از هفت و ۳۰ دقیقه تا ۱۰ و ۳۰ دقیقه و در نوبت عصر نیز همانند سایر روزهای هفته خواهد بود.

گراشی ادامه داد: سهمیه آرد نانوایی‎هایی بوشهر نیازمند افزایش است زیرا سهمیه آنها سال‌‏های زیادی است که تغییری نداشته است.

وی بیان کرد: این کمبود سهمیه آرد در حالی است که بوشهر استانی مهمان‎پذیر و در هفت ماه از سال ۲ تا ۳ روز میهمانانی از استان‏‌های مختلف دارد.

در استان بوشهر با یک میلیون و ۱۶۰ هزار نفر جمعیت ۷۰۷ نانوایی لواش و تافتون به صورت یارانه‎ای و آزادپز فعال هستند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر