چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۷۶۴۸۴
يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶

فکرشهر: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر از برگزاری مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان در سراسر این استان با اولویت برنامه‌های مجازی خبر داد.

به گزارش فکرشهر از مهر، حجت‌الاسلام یوسف جمالی ظهر یکشنبه در دیدار با کارگروه دانش‌آموزی مراسم ۱۳ آبان استان بوشهر اظهار داشت: در میان مناسبت‌ها و مراسم مرتبط با انقلاب اسلامی ایران، مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان از جایگاه شاخص و برجسته‌ای برخوردار است.

وی تصریح کرد: سیزدهم آبان ماه ۱۳۵۸ یادآور روزی بزرگ، سرنوشت‌ساز و مهم در تاریخ معاصر مردم بصیر و مقاوم ایران اسلامی است.

جمالی افزود: برپایی باشکوه و زیبنده یوم‌الله ۱۳ آبان مستلزم طراحی و تمهید ساختار و سازوکارهای اجرایی جامع و خلاقانه و قابلیت انعطاف، دربردارنده حوادث و شرایط روز و متناسب با شرایط شیوع بیماری کرونا است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان، در سراسر استان بوشهر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: تولید محتوای مطلوب در فضای مجازی و شبکه اجتماعی شامل موشن گرافیک، کلیپ‌های تصویری و پادکست‌ها و اینفوگرافیک و سایر تولیدات روزآمد از جمله برنامه‌های است که با توجه به شرایط شیوع کرونا دنبال می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقه‌های متنوع فرهنگی و هنری به صورت مجازی مانند مسابقات کاریکاتور، عکس، فیلم کوتاه و … در بین دانشجویان، دانش‌آموزان و سایر گروه‌ها با موضوعات مرتبط با استکبارستیزی در دست اقدام است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر