سه‌شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۷۹۳۴۰
چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵

فکرشهر: فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر گفت: بیش از هزار گروه جهادی بسیجی با هدف محرومیت‌زدایی و مقابله با ویروس کرونا در استان بوشهر سازماندهی شده است.

به گزارش فکرشهر از مهر، سردار علی رزمجو ظهر چهارشنبه در آئین بهره‌برداری از ۶۳۶ پروژه محرومیت‌زدایی بسیج استان بوشهر اظهار داشت: گروه‌های جهادی بسیجی خدمات بزرگی را در استان بوشهر ارائه کرده‌اند.

وی با اشاره به سازماندهی هزار و ۳۲ گروه جهادی بسیجی در استان بوشهر با هدف محرومیت‌زدایی و مقابله با ویروس منحوس کرونا خاطرنشان کرد: طرح‌های عمرانی گسترده‌ای توسط این گروه‌ها در استان بوشهر اجرایی شده است.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر بیان کرد: تاکنون ۲۰۰ هزار و ۱۵ بسته معیشتی معادل حدود ۹۴ میلیارد تومان متشکل از بسته‌های معیشتی و جهیزیه در بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

وی افزود: گروه‌های جهادی بسیج استان بوشهر نه تنها در استان بوشهر به انجام خدمت مشغول هستند بلکه در حوادثی مانند زلزله کرمانشاه و سیل خوزستان نیز در صحنه حاضر بوده و به مردم این استان‌ها خدمات زیادی را ارائه کردند.

سردار رزمجو با اشاره به تشکیل ۴۱۲ صندوق قرض الحسنه با منابع مالی ۲۱ میلیارد و ۱۲۸ میلیون و ۳۶۳ هزار ریال، ادامه داد: گام‌های محرومیت‌زدایی سپاه در استان بوشهر با جدیت ادامه دارد.

هم‌زمان با سال روز تشکیل بسیج مستضعفین، ۶۳۶ پروژه محرومیت‌زدایی به ارزش ۳۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در استان بوشهر به بهره‌برداری رسید.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر