سر خط خبرها:

تصاویر اختصاصی/ برگزاری نمایشگاه نقاشی دو هنرمند در برازجان

فکرشهر: نمایشگاه نقاشی و طراحی دو هنرمند برازجانی افتتاح شد.

به گزارش فکرشهر، یکی از این هنرمندان فاطمه دهقانی متولد ۱۳۷۴ و ساکن برازجان است که کار خود را از سال ۱۳۹۷ به طور حرفه ای در زمینه طراحی و نقاشی آغاز کرده و تا به امروز این روند را به طور مستمر ادامه داده است.

وی در خصوص فعالیت خود گفت: ابتدا طراحی کار کردم و پس از آن وارد حوزه نقاشی شده و مدادرنگی اکرولیک رنگ و روغن و در سبک دکوراتیو کار کردم هم اکنون در سبک دکوراتیو و تابلوهای دکوراسیون(اکرولیک رنگ و روغن ورق طلا و تکسچر) فعالیت دارم.

دهقانی ادامه داد: استادم اقای محمدحسن بهزادی است که در کار طراحی، نقاشی تخصص و مهارت داشته و بسیار عالی هستند و پیشرفتی که داشتم مدیون ایشان هستم.

این نمایشگا دومین نمایشگاه وی است و اولین نمایشگاه او در بوشهر و در گالری سوره برگزار شد.

دیگر هنرمندی که نمایشگاه او با موضوع کرونا در حال برگزاری است سعید جوانمرد متولد 1372 و فعال در رشته های طراحی، نقاشی، کاریکاتور و عکاسی است.

وی به خبرنگار «فکرشهر» در مورد نحوه ی ورودش به عرصه نقاشی گفت: در دوران تحصیل در مسابقات نقاشی شرکت می کردم و در سال 1388در کلاس های استاد بحرینی حضور یافته و نقاشی و طراحی را اصولی یاد گرفتم. 

جوانمرد توضیح داد: در زمان همه گیری کرونا زدن ماسک مسئله مهمی برای پیشگیری از این بیماری بود که موافقان و مخالفان زیادی داشت که سوژه ی طراحی های من در این نمایشگاه است.

برپایی نمایشگاه انفرادی 1392 و شرکت در بیش از 30 نمایشگاه گروهی، اجرای نقاشی دیواری در برازجان و استان بوشهر و اجرای کاریکاتور چهره زنده  از مردم از فعالیت های این هنرمند جوان برازجانی است. 

به گزارش فکرشهر نمایشگاه این دو هنرمند تا 24 اسفندماه در قرهنگسرای ارشاد واقع در خیابان چمران(بیمارستان) برازجان برپا خواهد بود.

تصویر تیزر: 
اشتراک گذاری:            

دیدگاه خود را بنویسید