سر خط خبرها:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بوشهر:

همه ظرفیت‌ها برای اقامت مسافران نوروزی در استان بوشهر پای کار است

فکرشهر: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: همه ظرفیت‌ها برای اقامت مسافران نوروزی در استان بوشهر پای کار است.

به گزارش فکرشهر، اسماعیل سجادی منش در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به تمهیدات لازم برای حضور گردشگران در استان بوشهر اظهار داشت: ۶ هزار و ۵۰۰ تخت اقامتی شامل هتل، هتل‌آپارتمان خانه‌های مبله آماده‌سازی شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه مجوز خانه مبله سخت است در سامانه درگاه ملی مجوزها خیلی از موارد برداشته شده و بنا است که نظارت و شناسایی شوند.

سجادی منش با بیان اینکه وضعیت مواد غذایی انبارها وضعیت خوبی دارد افزود: گشت‌های تنظیم بازار تشدید و تقویت‌شده‌اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر تأکید کرد: در خصوص مراکز اقامتی و تأمین ارزاق و با گران‌فروشی در مراکز اقامتی و ارزاق مقابله می‌کنیم.

استفاده از ظرفیت ماه رمضان در نوروز

سجادی منش با بیان اینکه برنامه‌های فرهنگی با عنوان نوروز گاه‌ها برنامه‌ریزی‌شده است افزود: از ظرفیت ماه رمضان در نوروز گاه‌ها استفاده می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر با بیان اینکه مجوز اقامتگاه موقت برای دانشگاه آزاد در عالی شهر گرفته شده گفت: به دانشگاه‌های آزاد استان مجوز داده‌ایم از خوابگاه‌ها و امکاناتی که دارند در اختیار مسافران بگذارند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر تأکید کرد: هتل‌ها با توجه به مجوز وزارتخانه ۲ بار ارتقا نرخ در سال جاری داشته‌اند و امروز دیگر ارتقای نرخی نداشته و هرگونه افزایش نرخ خلاف قانون است.

دیدگاه خود را بنویسید