سر خط خبرها:
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر:

ثبت‌نام مسابقات قرآنی اوقاف در مساجد اهل سنت بوشهر آغاز شد

فکرشهر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: میز ثبت نام مسابقات قرآنی اوقاف در مساجد اهل سنت استان بوشهر راه اندازی شد.

به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور عصر چهارشنبه در نشست با مشاور استاندار بوشهر در امور اهل سنت اظهار داشت: در راستای توسعه برنامه‌های قرآنی در استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اشاره به مشارکت در برنامه‌های قرآنی خاطرنشان کرد: میز ثبت نام مسابقات قرآنی اوقاف در مساجد اهل سنت استان بوشهر راه اندازی شد.

وی افزود: مقرر شد که به منظور بهره گیری و حضور پرشورتر جامعه ایمانی و قرآنی و دیگر اقشار و به خصوص خانواده‌ها در رشته‌های مختلف قرآنی چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری اوقاف، میز ثبت نام از علاقمندان در مدارس دینی و مساجد اهل سنت استان بوشهر راه اندازی شود.

حاج شیخ اسماعیل بازدار امام جماعت مسجد اهل سنت شهر بوشهر و مشاور استاندار بوشهر در امور اهل سنت نیز در این دیدار به تشریح برنامه‌های قرآنی پرداخت.

علی اکبر مداح، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان بوشهر و زهرا کشاورز نیا مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت طاها استان بوشهر نیز در این جلسه با حضور داشتند.

دیدگاه خود را بنویسید